reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Również mocno trzymam kciuki, u mnie nadchodzi okres, śluz zabarwia się na różowo 😐 No cóż nowy cykl nowa szansa! Szukam właśnie oleju z wiesiołka może zdziałać cuda🥰
Biorę wiesiołek od września i moje włosy nigdy nie były tak gęste i grube. Cera też bardzo się poprawiła, jedynie na paznokcie nie zadziałało. Śluz płodny też się bardzo poprawił, ale muszę pilnować żeby pić w ciągu dnia więcej wody👍
Ale to jakie ja mam teraz włosy to szok. Wiesiołek daje radę 😁
 
reklama
dziewczyny co myślicie na temat delikatnego pobolewania brzucha w bardzo wczesnej ciąży, takiej właściwie od terminu miesiączki?? Dużo osób pisze, że to normalne. Ja się tak zastanawiam, bo w donoszonej ciąży z córką nie miałam takiego bólu, a w tych biochemicznych itd był. Dodam, że normalnie przed miesiączką też nie ma takiego pobolewania u mnie... Przecież w takim terminie to chyba nic się jeszcze nie rozciąga, taka zagwozdka. Męczy mnie to trochę:)
 
Biorę wiesiołek od września i moje włosy nigdy nie były tak gęste i grube. Cera też bardzo się poprawiła, jedynie na paznokcie nie zadziałało. Śluz płodny też się bardzo poprawił, ale muszę pilnować żeby pić w ciągu dnia więcej wody👍
Ale to jakie ja mam teraz włosy to szok. Wiesiołek daje radę 😁
Używasz w kapsułkach czy normalnie płynny?
 
dziewczyny co myślicie na temat delikatnego pobolewania brzucha w bardzo wczesnej ciąży, takiej właściwie od terminu miesiączki?? Dużo osób pisze, że to normalne. Ja się tak zastanawiam, bo w donoszonej ciąży z córką nie miałam takiego bólu, a w tych biochemicznych itd był. Dodam, że normalnie przed miesiączką też nie ma takiego pobolewania u mnie... Przecież w takim terminie to chyba nic się jeszcze nie rozciąga, taka zagwozdka. Męczy mnie to trochę:)
moja kuzynka mówiła że jakoś około kilku tygodni miała ból w dole brzucha, na początku myslala, że to miesiaczka ale sie nie pojawiła, znajome tez miały podobnie. Wydaje mi się ze to normalne, jednak kazdy organizm inaczej reaguje.
 
Tak... Były zakrzepy w pępowinie oraz skręcona kilka razy w jednym miejscu 😔 nie daje mi to spokoju....
Jeżeli były zakrzepy może warto zbadać krzepliwość, trombofilie i zespół antyfosfolipidowy. Kolejna ciąża może być na acardzie i heparynie.
Taka strata bardzo boli. Przytulam🤗
 
reklama
Do góry