reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dokładnie... Z roku na rok coraz gorzej.. Trudniej.. Nie wiem ile macie lat dziewczyny ale ja już po 30stce więc czas goni
W tym roku stuknie 34. Pierwsza córkę urodziłam mając 30lat, drugą 32. W swoim mieście byłam na oddziale położniczym "starą" matką 🙈
Generalnie w staraniach właśnie najbardziej przejmuję się swoim wiekiem. Młodsza nie będę a statystyki są okrutne😢
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny:) Ja dzisiaj byłam na monitoringu 14dc i pecherzyk 19 mm. Podobno jej będzie za 2 dni. Trzymajcie kciuki [emoji173] boję się,że nie pęknie i będzie torbiel ;( w poprzednim cyklu jej była w 13 dc.
Trzymam kciuki żeby pękł ✊🏼 Bądźmy dobrej myśli 😗
 
W tym roku stuknie 34. Pierwsza córkę urodziłam mając 30lat, drugą 32. W swoim mieście byłam na oddziale położniczym "starą" matką [emoji85]
Generalnie w staraniach właśnie najbardziej przejmuję się swoim wiekiem. Młodsza nie będę a statystyki są okrutne[emoji22]

Jest nas tu sporo po 30, wielu się udało, wiec nie bądźmy takie pesymistyczne i starajmy się patrzeć na sytuacje z nadzieja [emoji6] będzie dobrze!
 
Biorę wiesiołek od września i moje włosy nigdy nie były tak gęste i grube. Cera też bardzo się poprawiła, jedynie na paznokcie nie zadziałało. Śluz płodny też się bardzo poprawił, ale muszę pilnować żeby pić w ciągu dnia więcej wody👍
Ale to jakie ja mam teraz włosy to szok. Wiesiołek daje radę 😁
W tym roku stuknie 34. Pierwsza córkę urodziłam mając 30lat, drugą 32. W swoim mieście byłam na oddziale położniczym "starą" matką 🙈
Generalnie w staraniach właśnie najbardziej przejmuję się swoim wiekiem. Młodsza nie będę a statystyki są okrutne😢
Dziewczyny, może nie rozstrzasajcie wieku, są tu dziewczyny 40+ i co one maja powiedzieć ?🤨
Mnie ginekolog powiedział ze ta granica wiku w staraniach mocno aie zmieniła niż kilka lat temu
Wiec bez dramy ..
 
Dziewczyny, może nie rozstrzasajcie wieku, są tu dziewczyny 40+ i co one maja powiedzieć ?🤨
Mnie ginekolog powiedział ze ta granica wiku w staraniach mocno aie zmieniła niż kilka lat temu
Wiec bez dramy ..
oczywiście! Ja w ogole myśle, że teraz trzydziestka to stara dwudziestka i tego się trzymam cały czas, nie tylko jeżeli chodzi o macierzyństwo 😉
 
reklama
Do góry