reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny ja znowu przyszłam się wyżalić 😞 Wpadłam dziś w panikę myśląc co będzie jeśli mi się nie uda w którymś z tych dwóch cykli które dał mi lekarz.. I jak tej pory myślałam o in vitro z nadzieja i spokojem to teraz zaczynam być przerażona. Okres mam mieć w sobotę a ja dziś po południu, w 10dpo zrobiłam test 🤦‍♀️🤦‍♀️ Wiem ze to trochę za wcześnie ale miałam małą nadzieje chociaż na cień cienia a była biel jakiej świat nie widział. Tak wiec zapewne do okresu żadnej nocy normalnie nie prześpie, mam parszywy humor i chyba zaczyna mnie łapać przeziębienie 😭Marze żeby się obudzić na wiosnę..
Masz jeszcze trochę czasu do testowania, bądź dobrej myśli, przez te kilka dni może się wiele wydarzyć ☺️
 
Hej dziewczyny ja znowu przyszłam się wyżalić 😞 Wpadłam dziś w panikę myśląc co będzie jeśli mi się nie uda w którymś z tych dwóch cykli które dał mi lekarz.. I jak tej pory myślałam o in vitro z nadzieja i spokojem to teraz zaczynam być przerażona. Okres mam mieć w sobotę a ja dziś po południu, w 10dpo zrobiłam test 🤦‍♀️🤦‍♀️ Wiem ze to trochę za wcześnie ale miałam małą nadzieje chociaż na cień cienia a była biel jakiej świat nie widział. Tak wiec zapewne do okresu żadnej nocy normalnie nie prześpie, mam parszywy humor i chyba zaczyna mnie łapać przeziębienie 😭Marze żeby się obudzić na wiosnę..
Nie znam całej historii, ale tak jak dziewczyny już mówiły, ze jeszcze jest czas. Trzymam za ciebie kciuki, więcej spokoju i pozytywnych myśli 🙂!
 
A proszę powiedzcie mi jeszcze jeśli pęcherzyk miał 24mm w momencie zastrzyku to pewnie na następny dzień pękł tak? Bo w piątek zastrzyk miałam a w sobotę popołudniu takie kłucie i ciągniecie w jajniku przy stosunku i później przy sikaniu 🤓🤓🤓 czy to mogło być już pęknięcie? Stresuje się i liczę na ten cykl. Pierwszy raz z zastrzykiem. Jak nie wyjdzie to po okresie mam sono hsg 🙉🙈
 
Hej, wczesniej gdzieś widziałam post Gryfin odnośnie niskiego żelaza i właśnie chciałam spytać czy są wśród Was osoby niejedzace mięsa, wegenatrianki lub weganki? I czy udalo się Wam zajść w ciążę czy zmienialyacie dietę w trakcie starań, lub już w ciąży?
Ja sama nie jem mięsa, wprawdzie nie miałam problemów z brakiem żelaza, ale mój były lekarz powtarzał ze przez to mogą być problemy z zajściem w ciążę.. Ze dieta jest ważna a najlepsza to śródziemnomorska.
 
Hej dziewczyny ja znowu przyszłam się wyżalić 😞 Wpadłam dziś w panikę myśląc co będzie jeśli mi się nie uda w którymś z tych dwóch cykli które dał mi lekarz.. I jak tej pory myślałam o in vitro z nadzieja i spokojem to teraz zaczynam być przerażona. Okres mam mieć w sobotę a ja dziś po południu, w 10dpo zrobiłam test 🤦‍♀️🤦‍♀️ Wiem ze to trochę za wcześnie ale miałam małą nadzieje chociaż na cień cienia a była biel jakiej świat nie widział. Tak wiec zapewne do okresu żadnej nocy normalnie nie prześpie, mam parszywy humor i na dodatek chyba zaczyna mnie łapać przeziębienie 😭W ogóle marze żeby się obudzić na wiosnę..
Ja też nie lubię białych testów, a trochę ich w życiu widziałam 😬 i zdarzały się łzy z tego powodu. In vitro to jednak nadal szansa. Może warto ją też docenić? Może po prostu psychicznie masz gorszy czas. Uważam że człowiek jakoś odnajduje się zwykle w nowej sytuacji. Jeśli dobrniesz do in vitro ( życzę Ci aby zaskoczyło naturalnie wcześniej 🤗) to też sobie poradzisz. Popraw sobie czymś humor, może jutro spojrzysz na swoją sytuację łaskawszym okiem😉💛
 
Hej, wczesniej gdzieś widziałam post Gryfin odnośnie niskiego żelaza i właśnie chciałam spytać czy są wśród Was osoby niejedzace mięsa, wegenatrianki lub weganki? I czy udalo się Wam zajść w ciążę czy zmienialyacie dietę w trakcie starań, lub już w ciąży?
Ja sama nie jem mięsa, wprawdzie nie miałam problemów z brakiem żelaza, ale mój były lekarz powtarzał ze przez to mogą być problemy z zajściem w ciążę.. Ze dieta jest ważna a najlepsza to śródziemnomorska.
Ludzie jedzą za dużo mięsa. Jedzenie go codziennie nie jest korzystne. Nie mówię że wcale😜 Myślę że wege mają dzieci, a niejedzenie mięsa nie szkodzi jeżeli wyniki są ok😉
 
Ja mam od zawsze problem z zelazem 😔a jeszcze gorsze jest to ze mam okropny problem z przyjmowaniem zelaza, w sensie lekow czy suplementow. Zaraz sa bole brzucha, zaparcia, mdlosci i wymioty. W ciazy mialam braki duze i nie moglam brac, sam lekarz mi odstawil bo nie dawalam rady. Nie wiem czy sama dieta jestem w stanie zelazo podbic ? Czy moze znacie dobre specyfiki co sa delikatniejsze dla zoladka ? Chyba ze tylko ja mam takie problemy i taka moja uroda🤔
 
reklama
2 pęcherzyki to już jest dużo, dlatego lekarz tak powiedział. 18mm to pęcherzyk dominujący i pewnie on pęknie. Gdybyś miała 14 pęcherzyków na jednym i 18 na drugim to było by kiepsko...
Hej, tak czytam i mam pytanie... bylam u gina dzisiaj drugi raz bo wczoraj inny gin stwierdził, że mam torbiel 3 cm na prawym jajniku... cos nie chcialo mi sie wierzyc i poszlam do drugiego a ten na usg znalazł 5 pęcherzyków na tym prawym jajniku bez żadnej torbieli i pytal sie mnie czy mialam w tym cyklu stymulacje bo to dziwne, że jest ich az 5, a z tego co ja wiem to może byc ich wiele ale jeden zazwyczaj jest dominujący. Pytał kilka razy bo to dziwne dla niego i, że takiw kobiety jak ja, które mają 5 pęcherzyków mają piecioraczki xd no jak on to mogl stwierdzić skoro raczej 5 na raz nie pęka i nie uwalnia komórek jajowych nie? Prosze o wyprowadzenie mnie z błędu bo jużaama nie wiem co mam myśleć:( jeden mowi o torbieli a drugi o piecioraczkach i komu tu wierzyć... a o pęcherzyku dominującym nie mówił... bo wszystkie 5 są podobnej wielkości i teraz nie wiem co dalej robić czy isc do 3 gina czy czekac... a chciałabym sprawdzić czy do owu dojdzie
 
Do góry