reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej
W piątek 5 lutego byłam u gin, pęcherzyk 24mm endometrium 15mm. Dostałam zastrzyk ovitrelle o 20. Stosunek był w dzień zastrzyku i w dwa następne (kilka dni przed zastrzykiem tez) 😉 czy to wystarczy? 😜
 
Mój gin mówi, że w dzień zastrzyku i dwa dni kolejne również. Potem co drugi dzień [emoji6]u Nas problemy z nasieniem także My mamy nawet wytyczne co do sexu[emoji12][emoji12][emoji12]
Hej
W piątek 5 lutego byłam u gin, pęcherzyk 24mm endometrium 15mm. Dostałam zastrzyk ovitrelle o 20. Stosunek był w dzień zastrzyku i w dwa następne (kilka dni przed zastrzykiem tez) [emoji6] czy to wystarczy? [emoji12]
 
Mój gin mówi, że w dzień zastrzyku i dwa dni kolejne również. Potem co drugi dzień [emoji6]u Nas problemy z nasieniem także My mamy nawet wytyczne co do sexu[emoji12][emoji12][emoji12]
Mi właśnie tez powiedział, że w dzień i dwa dni kolejne ale co dalej to już nie 🤣 a mój już ma mnie dość 🤣 ps. Długo się staracie? Jakie wyniki nasienia?
 
Trochę bez sensu jest taka interpretacja nie wiedząc jaki poziom tych hormonów masz zazwyczaj w tym dniu cyklu.

Dzisiaj 18dc śluz ciągnący, nadal ból w podbrzuszu. Mogę prosić o interpretację tego testu owu? Do tej pory stosowałam innej firmy, ten jest rossmannowski. Już pozytywny czy jeszcze nie? Jeśli nie to kiedy zrobić kolejny, bo ewidentnie coś jest już na rzeczy. Podobno niektóre dziewczyny robią dwa razy dziennie kiedy owulka jest blisko.
 
A co to w ogóle jest?
Pytam bo Mi gin powtarza, że podczas starań nie powinno się stosować żadnych przypadkiem diet odchudzających bo zaburza się gospodarkę hormonalną. Ale ile w tym prawdy nie wiem [emoji2368]
W skrócie: Głównym celem postu jest rewitalizacja organizmu, przywrócenie równowagi i oczyszczenie. Post bazuje na stosunkowo niskiej kaloryczności. Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki.

Ale polecam wpisać w Google lub na YouTube i tam znajdziesz wszystko bardzo fajnie wytłumaczone 😉
 
Hmmm ciekawie brzmi. Popatrzę sobie na to[emoji6][emoji4]
W skrócie: Głównym celem postu jest rewitalizacja organizmu, przywrócenie równowagi i oczyszczenie. Post bazuje na stosunkowo niskiej kaloryczności. Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki.

Ale polecam wpisać w Google lub na YouTube i tam znajdziesz wszystko bardzo fajnie wytłumaczone [emoji6]
 
W skrócie: Głównym celem postu jest rewitalizacja organizmu, przywrócenie równowagi i oczyszczenie. Post bazuje na stosunkowo niskiej kaloryczności. Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki.

Ale polecam wpisać w Google lub na YouTube i tam znajdziesz wszystko bardzo fajnie wytłumaczone 😉
Ile nowych rzeczy dzięki Wam poznaje 😁
 
reklama
Hej dziewczyny ja znowu przyszłam się wyżalić 😞 Wpadłam dziś w panikę myśląc co będzie jeśli mi się nie uda w którymś z tych dwóch cykli które dał mi lekarz.. I jak tej pory myślałam o in vitro z nadzieja i spokojem to teraz zaczynam być przerażona. Okres mam mieć w sobotę a ja dziś po południu, w 10dpo zrobiłam test 🤦‍♀️🤦‍♀️ Wiem ze to trochę za wcześnie ale miałam małą nadzieje chociaż na cień cienia a była biel jakiej świat nie widział. Tak wiec zapewne do okresu żadnej nocy normalnie nie prześpie, mam parszywy humor i chyba zaczyna mnie łapać przeziębienie 😭Marze żeby się obudzić na wiosnę..
Kochana przesyłam Ci dużo siły. 10 dpo to jeszcze bardzo wcześnie. Mocno trzymam kciuki. Niestety nie mam żadnej fantastycznej rady. Przytulam mocno 😊
 
Do góry