reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej kochane!
Jak tam mija wam dzień? Podobno ja dzisiaj mam owulacje i tak mnie boli lewy jajnik ze aż mam bóle podbrzusza że ajć. Jak się wziąc za amory jak to tak boli 😂 Mam nadzieje ze wieczorem bedzie lepiej!
A opowiadajcie co u Was!
 
reklama
Hej kochane!
Jak tam mija wam dzień? Podobno ja dzisiaj mam owulacje i tak mnie boli lewy jajnik ze aż mam bóle podbrzusza że ajć. Jak się wziąc za amory jak to tak boli 😂 Mam nadzieje ze wieczorem bedzie lepiej!
A opowiadajcie co u Was!
Znieczulić się 😏 jakieś dobre winko powinno pomóc 🥰
 
Dziewczyny ... już 2 dni spóźnia mi się @ i nie mam żadnych symptomów świadczących o tym że miałabym ją dostać. Dziś ok 15 zrobiłam test ,1 kreska potem gdy to wyrzucalam przeczytałam, że zalecane jest by robić to rano.
Sama nie wiem czy robić jutro rano czy odpuścić, wydaje mi się, że pokazałby 2 kreski po takim czasie
 
Hej to mój pierwszy wpis tutaj. 🙂
Zaczęliśmy się starać z mężem ostatnio o pierwsze dziecko, robiłam testy owulacyjne, niestety z porannego moczu przez co mogły być wyniki zakłamane, ale współżyliśmy w dzień, gdzie kreski były mocniejsze (choć była mała różnica). Śluz nie wydawał mi się jakiś płodny ale były to raczej dni środkowe, a mam w miarę regularne miesiączki (choć od czasu do czasu są zachwiania) Do następnej miesiączki teoretycznie mam jeszcze około 8 dni. Od kilku dni czuje mniejszy apetyt, odbija mi się częściej, jakby lekkie nudności czasami, choć wydawało mi się że to trochę za wcześnie, 5 dni po stosunku bolało mnie trochę bardziej jak na okres podbrzusze i jak poszłam do toalety to zauważyłam na papierze śluz (taki jak bardzo płodny, jak jajko kurze ale delikatnie zabarwione jakby krwią) i teraz zagwozdka czy to implantacja czy przesunięta owulacja i jest to plamienie owulacyjne 😐 choć nie przypominam sobie jeszcze takiego uczucia w podbrzuszu przy owulacji... Może to tylko moje urojenia, a może nie... 😉
 
Screenshot_20210209_182237.jpg

Whaaaaaat?! 🤯
Ja i moje słabe wyniki żelaza - 😳🤦🏻‍♀️
aż 60%?!
 
Dziewczyny ... już 2 dni spóźnia mi się @ i nie mam żadnych symptomów świadczących o tym że miałabym ją dostać. Dziś ok 15 zrobiłam test ,1 kreska potem gdy to wyrzucalam przeczytałam, że zalecane jest by robić to rano.
Sama nie wiem czy robić jutro rano czy odpuścić, wydaje mi się, że pokazałby 2 kreski po takim czasie
Ja bym sprawdziła rano. Stężenie hormony może być jeszcze niskie i przy rozwodnionym moczu może nie pokazać.

Dziewczyny jak się mylę to proszę poprawcie mnie.
 
Dziewczyny ... już 2 dni spóźnia mi się @ i nie mam żadnych symptomów świadczących o tym że miałabym ją dostać. Dziś ok 15 zrobiłam test ,1 kreska potem gdy to wyrzucalam przeczytałam, że zalecane jest by robić to rano.
Sama nie wiem czy robić jutro rano czy odpuścić, wydaje mi się, że pokazałby 2 kreski po takim czasie

Testy najlepiej robić z samego rana z tego względu że wtedy w moczu jest największa ilość hormonu. Ja na Twoim miejscu powtórzyłabym w dniu jutrzejszym test (o czułości 10) lub udała się na betę jeśli masz taką możliwość :)
 
A ja jutro powinnam mieć owu (19dc) choć sluzu brak :(nie mogę przestać o tym myśleć. Od początku cyklu współżyjemy regularnie max odstępy co 2 dzień.
 
reklama
Do góry