reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Polska Polska, ja swojego czasu jak przebywalam w Stanach to mialam stan przedzawalowy za kazdym razem jak mnie choroba brala, balam sie zeby tylko w szpitalu nie wyladowac bo bym sie chyba do konca zycia nie wyplacila pomimo ubezpieczenia 🤣
Znam to z autopsji, mój mąż trafił po przylocie do Nowego Jorku z obustronnym zapaleniem ucha i migdałków do szpitala bo na początku nie wiedziałam co mu jest i leczyłam go domowymi sposobami, dopiero jak zemdlał zabrałam go na ER 😱
 
Cześć dziewvzyny, czy w przypadku owulacji w 24 dniu cyklu i wyniku 8dpo progesteronu 14, 8 może być niedomoga cialka żółtego i potrzebna jest luteina?
 
O matulu[emoji849] to Ja nie wiedziałam, że aż takie świnie z Nich! Toć to przecież powinno być jakoś sprawdzane. Można gdzieś zgłaszać takie sprawy? To powinno być karane
Mnie to w ogóle nie dziwi. W Polsce dostęp do leczenia jest ciężki. I do tych droższych leków czy świadczeń. Ale czasami nawet refundowane leki, lekarze celowo wpisują na 100 proc. bo dostają z tego kasę od firm farmaceutycznych. Ja mam prawo do refundowanej insuliny analogowej, zwłaszcza na noc bo inaczej zasypiam i spada mi cukier, a lekarz twierdził, że nie przepisze ze zniżką i tyle. Tak samo dostałam celowo lek nierefundowany za 150 zł, żeby lekarz miał z tego korzyść i nawet jak już nie był mi potrzebny, bo spadła mi masa i trzeba go było zmniejszać, a potem odstawiać to mi go wciskała, aż wylądowałam w szpitalu, nie będąc w stanie nic jeść, ciągle wymiotując.
 
Tak Mnie zaciekawiłaś tą maca, że się pokusiłam i zamówiłam [emoji16]
może i Mojego M żołnierzyki odżyją [emoji1][emoji1][emoji1]
Bynajmniej jeżeli chodzi o testosteron i Moje libido to naprawdę yerba mate czyni cuda[emoji28][emoji1787]
Znam to z autopsji, mój mąż trafił po przylocie do Nowego Jorku z obustronnym zapaleniem ucha i migdałków do szpitala bo na początku nie wiedziałam co mu jest i leczyłam go domowymi sposobami, dopiero jak zemdlał zabrałam go na ER [emoji33]
 
reklama
Hej, dzisiaj 25dzień cyklu. Cykle mam zawsze 28dniowe. Czy widzicie tę drugą kreskę na teście z lewej? Test robiony wieczorem..
 

Załączniki

  • received_415539963004454.jpeg
    received_415539963004454.jpeg
    15,2 KB · Wyświetleń: 124
Do góry