reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jeszcze jedno pytanie [emoji75]

czy to jest dziwne, że w 12 i 13dc miałam rano Peak z testu owu i płodny śluz (bardzo), a już wieczorem 13 dnia cyklu śluz kompletnie się zmienił i już nie jest w ogóle jak płodny, taki bardziej wodnisty i biały?
Czy jak śluz się tak zmienia to znaczy, że największy poziom płodności już był? Myślałam, że owu występuje 24-36 h po peaku.
Jeżeli 12 miałaś rano peak to w ciągu 24h mogła być owu, więc twierdzę że 13 wieczorem mogło być już po owu, a robiłaś testy 2 razy dziennie? Bo np 11 wieczorem mógł być już peak i robi się te testy tylko do pierwszej ciemnej kreski
 
reklama
Właśnie tez dziś nabyłam olej z wiesiołka. Ja ostatnio patrząc na szufladę z lekami i specyfikami śmiałam się w głos, bo tam tylko przybywa wszystkiego 😂. Chyba będę musiała przeprowadzić apteczkę do większej szafy. A za ciebie trzymam kciuki , bo mimo wszystko brzmi jak dobry cykl Z takim pęcherzykiem.

U mnie też cała szafa to dobrze wyposażona apteka. 😁
 
Właśnie tez dziś nabyłam olej z wiesiołka. Ja ostatnio patrząc na szufladę z lekami i specyfikami śmiałam się w głos, bo tam tylko przybywa wszystkiego 😂. Chyba będę musiała przeprowadzić apteczkę do większej szafy. A za ciebie trzymam kciuki , bo mimo wszystko brzmi jak dobry cykl Z takim pęcherzykiem.
Ja w weekend mam mieć gości- WsYatkie suple muszę pochować bo normalnie mamy je na blacie w ogromnym pojemniku 🤣
 
Jeszcze jedno pytanie 😸

czy to jest dziwne, że w 12 i 13dc miałam rano Peak z testu owu i płodny śluz (bardzo), a już wieczorem 13 dnia cyklu śluz kompletnie się zmienił i już nie jest w ogóle jak płodny, taki bardziej wodnisty i biały?
Czy jak śluz się tak zmienia to znaczy, że największy poziom płodności już był? Myślałam, że owu występuje 24-36 h po peaku.
Mi też szybko się zmienia sluz, więc możliwe
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na krzywej cukrowej i insulinowej. Lekarz we wtorek. Jesteście w stanie coś z tego wyczytać? 🤷🏽‍♀️

Glukoza na czczo: 88mg/dl
Glukoza po 1h(75g glukozy): 84mg/dl
Glukoza po 2h: 87mg/dl

Insulina na czczo: 10,86 mU/l
Insulina po 1h: 54,77 mU/l
Insulina po 2h: 37,83 mU/l
 
co lekarz to inne dane 🥺😆 jak udało Ch się zbić? Ja jestem po jednej dawcę duostinexu wczoraj, nie mogłam zasnąć bo kręciło mi się w głowie nie wiem czy to po tym.. zobaczymy jak szybko mi zbije
@JestemAnia @Klauuudia
Ja za to wczoraj od endokrynologa usłyszałam, że prolaktyna 33 przy normie 26/27 jest ok i nie trzeba mi na nią leku 😂 Cała nadzieja w ginekologu
 
reklama
Do góry