reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Używasz ten w małych tubkach czy ten q dużej tubie? Ciekawe czy jakaś różnica jest w nich czy tylko o aplikowanie chodzi[emoji848]
Używam tęgi w tubce, bi wychodzi znacznie taniej. Kupiłam mała strzykawkę i poprostu jej używam. Gdzieś na innych forach właśnie o conceive doczytałam, ze dziewczyny tak robią. Da się ! 🙂
 
Eh już zamówiłam te w małych tubkach[emoji2356][emoji2368]spróbuję w następnym cyklu
Przy okazji też zamówiłam olej z czarnuszki, olej z Wiesiołka i maca. Mimo iż dzisiaj mam dopiero 14dc jestem na 1000% pewna, że nic z tego cyklu nie będzie. Temperatura skacze jak chce. Testy owu już Mi dawno pokazały peak, a jak poszłam do gina na monitoring we wtorek to był pęcherzyk 25mm i dostałam zastrzyk na pęknięcie. Ale jakoś Mnie to narazie nie załamuje tylko po prostu czuje, że to nie ten cykl [emoji854]
Używam tęgi w tubce, bi wychodzi znacznie taniej. Kupiłam mała strzykawkę i poprostu jej używam. Gdzieś na innych forach właśnie o conceive doczytałam, ze dziewczyny tak robią. Da się ! [emoji846]
 
Eh już zamówiłam te w małych tubkach[emoji2356][emoji2368]spróbuję w następnym cyklu
Przy okazji też zamówiłam olej z czarnuszki, olej z Wiesiołka i maca. Mimo iż dzisiaj mam dopiero 14dc jestem na 1000% pewna, że nic z tego cyklu nie będzie. Temperatura skacze jak chce. Testy owu już Mi dawno pokazały peak, a jak poszłam do gina na monitoring we wtorek to był pęcherzyk 25mm i dostałam zastrzyk na pęknięcie. Ale jakoś Mnie to narazie nie załamuje tylko po prostu czuje, że to nie ten cykl [emoji854]
Właśnie tez dziś nabyłam olej z wiesiołka. Ja ostatnio patrząc na szufladę z lekami i specyfikami śmiałam się w głos, bo tam tylko przybywa wszystkiego 😂. Chyba będę musiała przeprowadzić apteczkę do większej szafy. A za ciebie trzymam kciuki , bo mimo wszystko brzmi jak dobry cykl Z takim pęcherzykiem.
 
Właśnie tez dziś nabyłam olej z wiesiołka. Ja ostatnio patrząc na szufladę z lekami i specyfikami śmiałam się w głos, bo tam tylko przybywa wszystkiego 😂. Chyba będę musiała przeprowadzić apteczkę do większej szafy. A za ciebie trzymam kciuki , bo mimo wszystko brzmi jak dobry cykl Z takim pęcherzykiem.
Ja też tak mam, jak patrzę na te wszystkie tabletki które łykam... I właśnie ciągle apteczka się powiększa 😂😂
 
reklama
Jeszcze jedno pytanie 😸

czy to jest dziwne, że w 12 i 13dc miałam rano Peak z testu owu i płodny śluz (bardzo), a już wieczorem 13 dnia cyklu śluz kompletnie się zmienił i już nie jest w ogóle jak płodny, taki bardziej wodnisty i biały?
Czy jak śluz się tak zmienia to znaczy, że największy poziom płodności już był? Myślałam, że owu występuje 24-36 h po peaku.
 
Do góry