reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny mam jeszcze parę pytania odnośnie wyników mojego męża? Czy indeks teratozoospermii 1,11 to dobrze? Czy skoro ma dobre wyniki (morfologia 8% etc) to czy warto żeby szedł do androloga, np. zrobić usg? Kończy mu się FertilMan, zamówić mu jeszcze jeden? Albo Profertil? Czy lepiej żeby już nic nie brał 🧐🤷🏻‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli duże to nie dla mnie 🙈 ja nawet w ciąży nie byłam w stanie przełykać Femibionu i zrezygnowałam bo każde połknięcia to była walka z utkniętą tabletką w gardle. Nawet jak dostaje antybiotyk to lekarz szuka wersji w syropie albo do rozpuszczania w wodzie 😂😂
Ja mam to samo, nic nie przełknę w tabletach, już wolałbym czopki niż połykanie tabletek 😂
 
Dzisiaj zrobilam kolejny test owulacyjny.
Dzisiaj mam 11 dc i kreseczka wyrazniejsza. :) Nie wiem czy nie pozytyw. Ale jesli nie to pewnie jutro będzie pozytyw. :) zdjecie dla porownania wczoraj a dzis :)
 

Załączniki

  • 1612433973415.jpg
    1612433973415.jpg
    166,6 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny mam jeszcze parę pytania odnośnie wyników mojego męża? Czy indeks teratozoospermii 1,11 to dobrze? Czy skoro ma dobre wyniki (morfologia 8% etc) to czy warto żeby szedł do androloga, np. zrobić usg? Kończy mu się FertilMan, zamówić mu jeszcze jeden? Albo Profertil? Czy lepiej żeby już nic nie brał 🧐🤷🏻‍♀️
Mnie ginekolog mówił żeby mąż brał cały czas profertil- podczas staram bo
Tam jest bogaty skład witamin - nie zaszkodzi a pomoże ☺️
juz kończy 3 miesiąc
Wiec zacznie kolejny ☺️
 
Powiem Wam, że zbłądziłam gdzieś w internecie na różnych innych forach ciążowych (kafeteria etc.) i aż się coś we mnie zagotowało 🤦🏻‍♀️ Przykład: Dziewczyna pyta czy 10 nieudanych cykli to bardzo źle i czy powinni się z partnerem martwić? I faktycznie było parę normalnych odpowiedzi, że rok to standardowy czas jaki zdrowa para może się starać o dziecko, ale było mnóstwo też odpowiedzi typu: za dużo o tym myślisz i Ci nie wychodzi ja poszłam na żywioł i zaszłam w pierwszym cyklu bo nie myślałam, albo daj sobie spokój, nakręcasz się i przez to ciąży nie ma, my wyjechaliśmy na wakacje i zaszłam w 3 cyklu bo nie myślałam o ciąży bla bla bla 🤦🏻‍♀️ Nosz kur...Sorki, ale musiałam się z Wami tym podzielić 😅 Bardzo mnie takie rady wkurzają.
 
Powiem Wam, że zbłądziłam gdzieś w internecie na różnych innych forach ciążowych (kafeteria etc.) i aż się coś we mnie zagotowało 🤦🏻‍♀️ Przykład: Dziewczyna pyta czy 10 nieudanych cykli to bardzo źle i czy powinni się z partnerem martwić? I faktycznie było parę normalnych odpowiedzi, że rok to standardowy czas jaki zdrowa para może się starać o dziecko, ale było mnóstwo też odpowiedzi typu: za dużo o tym myślisz i Ci nie wychodzi ja poszłam na żywioł i zaszłam w pierwszym cyklu bo nie myślałam, albo daj sobie spokój, nakręcasz się i przez to ciąży nie ma, my wyjechaliśmy na wakacje i zaszłam w 3 cyklu bo nie myślałam o ciąży bla bla bla 🤦🏻‍♀️ Nosz kur...Sorki, ale musiałam się z Wami tym podzielić 😅 Bardzo mnie takie rady wkurzają.
Jak to mówią, syty głównego nigdy nie zrozumie..
Niektórzy nie mają wrodzonej empatii, ani tej nabytej.
😒
 
reklama
Do góry