reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny mam jeszcze parę pytania odnośnie wyników mojego męża? Czy indeks teratozoospermii 1,11 to dobrze? Czy skoro ma dobre wyniki (morfologia 8% etc) to czy warto żeby szedł do androloga, np. zrobić usg? Kończy mu się FertilMan, zamówić mu jeszcze jeden? Albo Profertil? Czy lepiej żeby już nic nie brał 🧐🤷🏻‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli duże to nie dla mnie 🙈 ja nawet w ciąży nie byłam w stanie przełykać Femibionu i zrezygnowałam bo każde połknięcia to była walka z utkniętą tabletką w gardle. Nawet jak dostaje antybiotyk to lekarz szuka wersji w syropie albo do rozpuszczania w wodzie 😂😂
Ja mam to samo, nic nie przełknę w tabletach, już wolałbym czopki niż połykanie tabletek 😂
 
Dzisiaj zrobilam kolejny test owulacyjny.
Dzisiaj mam 11 dc i kreseczka wyrazniejsza. :) Nie wiem czy nie pozytyw. Ale jesli nie to pewnie jutro będzie pozytyw. :) zdjecie dla porownania wczoraj a dzis :)
 

Załączniki

  • 1612433973415.jpg
    1612433973415.jpg
    166,6 KB · Wyświetleń: 93
Dziewczyny mam jeszcze parę pytania odnośnie wyników mojego męża? Czy indeks teratozoospermii 1,11 to dobrze? Czy skoro ma dobre wyniki (morfologia 8% etc) to czy warto żeby szedł do androloga, np. zrobić usg? Kończy mu się FertilMan, zamówić mu jeszcze jeden? Albo Profertil? Czy lepiej żeby już nic nie brał 🧐🤷🏻‍♀️
Mnie ginekolog mówił żeby mąż brał cały czas profertil- podczas staram bo
Tam jest bogaty skład witamin - nie zaszkodzi a pomoże ☺️
juz kończy 3 miesiąc
Wiec zacznie kolejny ☺️
 
Powiem Wam, że zbłądziłam gdzieś w internecie na różnych innych forach ciążowych (kafeteria etc.) i aż się coś we mnie zagotowało 🤦🏻‍♀️ Przykład: Dziewczyna pyta czy 10 nieudanych cykli to bardzo źle i czy powinni się z partnerem martwić? I faktycznie było parę normalnych odpowiedzi, że rok to standardowy czas jaki zdrowa para może się starać o dziecko, ale było mnóstwo też odpowiedzi typu: za dużo o tym myślisz i Ci nie wychodzi ja poszłam na żywioł i zaszłam w pierwszym cyklu bo nie myślałam, albo daj sobie spokój, nakręcasz się i przez to ciąży nie ma, my wyjechaliśmy na wakacje i zaszłam w 3 cyklu bo nie myślałam o ciąży bla bla bla 🤦🏻‍♀️ Nosz kur...Sorki, ale musiałam się z Wami tym podzielić 😅 Bardzo mnie takie rady wkurzają.
 
Powiem Wam, że zbłądziłam gdzieś w internecie na różnych innych forach ciążowych (kafeteria etc.) i aż się coś we mnie zagotowało 🤦🏻‍♀️ Przykład: Dziewczyna pyta czy 10 nieudanych cykli to bardzo źle i czy powinni się z partnerem martwić? I faktycznie było parę normalnych odpowiedzi, że rok to standardowy czas jaki zdrowa para może się starać o dziecko, ale było mnóstwo też odpowiedzi typu: za dużo o tym myślisz i Ci nie wychodzi ja poszłam na żywioł i zaszłam w pierwszym cyklu bo nie myślałam, albo daj sobie spokój, nakręcasz się i przez to ciąży nie ma, my wyjechaliśmy na wakacje i zaszłam w 3 cyklu bo nie myślałam o ciąży bla bla bla 🤦🏻‍♀️ Nosz kur...Sorki, ale musiałam się z Wami tym podzielić 😅 Bardzo mnie takie rady wkurzają.
Jak to mówią, syty głównego nigdy nie zrozumie..
Niektórzy nie mają wrodzonej empatii, ani tej nabytej.
😒
 
reklama
Do góry