reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No i ja dostałam dzisiaj plamień wiec @ nadchodzi 🤦🏻‍♀️ Wszystko jak w zegarku jutro powinna przyjść już pełna para a zawsze 1 max 2 dni przed mam plamienia 🙈 No to wjeżdżamy w 5cs 😁 a u ciebie który to cs?
 
Aktualnie 4 nieudany cs. Wchodzimy w 5cs.
Do tej pory wyłącznie samodzielną obserwacja śluzu, korzystanie z aplikacji. Olej z wisiołka.
Chyba czas pomyśleć o jakichś badaniach, monitoringu.
 
Kochane !! Trzymam kciuki za następny cykl, ja tez bede dopiero w nastepnym cyklu sie bardziej starała! :D Z mezem w tym miesiacu coś nie ogarneliśmy ze lury 😂😂 niby według kalendarza owulacja 6.02. Ale znajac moje szczescie mogła juz byc 🤣

Miłego dnia Kochane!! 😍😍
 
Aktualnie 4 nieudany cs. Wchodzimy w 5cs.
Do tej pory wyłącznie samodzielną obserwacja śluzu, korzystanie z aplikacji. Olej z wisiołka.
Chyba czas pomyśleć o jakichś badaniach, monitoringu.
No to identycznie jak my tylko bez wiesiołka 😊 a ja stwierdziłam ze pójdziemy się badać jak do maja nic nie wyjdzie
 
Hej dziewczyny! Już od jakiegoś czasu czytam różne fora o starających się. stwierdziłam, ze dobrze by było dołączyć w końcu! :) mam nadzieje, ze mnie przygarnięcie :). A wiec moja historia taka, ze ze swoim mężem jestem już 12 lat, obecnie mam 31 lat, przytulanie zawsze bez zabezpieczeń, ale przerywane. Od zawsze towarzyszy mi komplet utrudnień w postaci Hashimoto, zespołu policystycznych jajników, lekarz również podejrzewa brak owulacji 😕. Od kilku miesięcy próbowaliśmy trafić i celowo starać się o bobaska, no ale lipa. Dziś mam plamienia i prawdopodobnie przyjdzie @, a wiec zaczynamy nowy cykl 🙂 już ze wszystkimi badaniami hormonalnymi, mierzeniem temperatury i usg.Nie załamuje się, wręcz jestem pełna nadziei i chce przezywać to wraz z kimś 🙂, bo wiadomo facet jakby kochany nie był, tego szaleństwa nie zrozumie. Wszystkie staraczki witam serdecznie i trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny! Już od jakiegoś czasu czytam różne fora o starających się. stwierdziłam, ze dobrze by było dołączyć w końcu! :) mam nadzieje, ze mnie przygarnięcie :). A wiec moja historia taka, ze ze swoim mężem jestem już 12 lat, obecnie mam 31 lat, przytulanie zawsze bez zabezpieczeń, ale przerywane. Od zawsze towarzyszy mi komplet utrudnień w postaci Hashimoto, zespołu policystycznych jajników, lekarz również podejrzewa brak owulacji 😕. Od kilku miesięcy próbowaliśmy trafić i celowo starać się o bobaska, no ale lipa. Dziś mam plamienia i prawdopodobnie przyjdzie @, a wiec zaczynamy nowy cykl 🙂 już ze wszystkimi badaniami hormonalnymi, mierzeniem temperatury i usg.Nie załamuje się, wręcz jestem pełna nadziei i chce przezywać to wraz z kimś 🙂, bo wiadomo facet jakby kochany nie był, tego szaleństwa nie zrozumie. Wszystkie staraczki witam serdecznie i trzymam kciuki!
Cześć! Miło, że do Nas wpadłaś ☺️ obyś tylko nie została na długo i szybko przeszła na wątek przyszłych mam ❤️
 
reklama
Do góry