reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Próbowałyście metforminy innych producentów? Też miałam problemy gastryczne po mecie, przerobiłam glucophage XS i siofor SR. Od miesiąca diabetolog przepisała mi Avamine SR i jest idealnie. Podobno Avamina jest najlepiej przyswajalna wśród pacjentów.
Ja brałam tez innych producentów, brałam siofor i po nim chyba jeszcze gorzej mi było...
Ponoć to kwestia wypełniaczy w tabletkach, czytalam kiedys jakis artykuł o tym i pisali ze metformax jest lepiej tolerowany i teraz go mam, juz sie wdrożyłam, przeszlam przez najgorsze początki i narazie nie zmieniam, ale u mnie lepiej niz z sioforem.
 
reklama
Witajcie staraczki!!!
Mam nadzieję że wasz weekend mija pozytywnie

Jestem dzień przed okresem, zrobiłam rano test, jutro zapewne powtórzę znowu. Oby wredna małpa nie przyszła.
Chce pokazać wam zdjęcie co o nim sądzicie.
Mogę już się powolutku cieszyć?
20210130_144448.jpg
 
Witajcie staraczki!!!
Mam nadzieję że wasz weekend mija pozytywnie

Jestem dzień przed okresem, zrobiłam rano test, jutro zapewne powtórzę znowu. Oby wredna małpa nie przyszła.
Chce pokazać wam zdjęcie co o nim sądzicie.
Mogę już się powolutku cieszyć?
Zobacz załącznik 1232650
Nie robiłam nigdy niebieskich testów ale czy druga kreska nie powinna być takiej grubości jak pierwsza?
 
Witajcie staraczki!!!
Mam nadzieję że wasz weekend mija pozytywnie

Jestem dzień przed okresem, zrobiłam rano test, jutro zapewne powtórzę znowu. Oby wredna małpa nie przyszła.
Chce pokazać wam zdjęcie co o nim sądzicie.
Mogę już się powolutku cieszyć?
Zobacz załącznik 1232650
a z jakiej firmy to test? Powtórz dla pewności jutro z innej firmy. Według Mnie ten jest pozytywny 😄
 
a z jakiej firmy to test? Powtórz dla pewności jutro z innej firmy. Według Mnie ten jest pozytywny 😄
Test to" early zwangerschap test"
Kupiłam go u mnie w drogerii.
Mam jeszcze inne ale na nich widać cień cienia
W tamtym roku miałam taką podobna kreske na teście który nie pokazywał plusika. Ale dwie kreseczki i ta jedna też była taka właśnie cienka. Niestety straciłam fasolkę w tamtym roku.. i teraz staraliśmy się tylko jeden cykl dlatego mam nadzieję że wszystko się ułoży.
 
reklama
Do góry