reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
4dc, już jestem po sankach😉 u mnie bardzo jeszcze okresowo😅 według aplikacji największe szanse poczęcia mam w przyszły weekend i akurat mam wolny piątek i poniedziałek 😍 więc jeśli zadbam o atmosferę to będzie gorący weekend💞
A ty nie testujesz czasem niedługo?

To idziemy łeb w łeb. 😀 Ja 6 DC, owulacja w przyszły poniedziałek 8.02.i w przyszły weekend też będę miała dużo prac domowych. 😀
 
U mnie po poronieniu cykl zwariował totalnie. Skrócił się bardzo. W tym cyklu zaczęłam brać olej z wiesiołka i faktycznie pierwszy raz w życiu miałam śluz i dzięki temu się skapnęłam że mam owu w 8 dc! Wcześniej ok 14 dc. Zrobiłam test owu i był pozytywny. W 22 dc. pozytywny też był test ciążowy więc faktycznie owu 6 dni szybciej niż wcześniej. Może też szybciej testuj?
Witajcie! U mnie 8 dc. Owulacja powinna być 18dc, ale nie wiem czy po poronieniu się wsyztsko unormowalo. Zaopatrzylam się w testy owulacyjne i będę testować.
 
Ja tez bralam slub w wieku 21 lat i niczego w zyciu nie zaluje. Nie chcialbym nawet na jeden dzien sie cofnac do zycia kiedy nie mialam corki. Teraz jest o wiele lepiej, a mlodosci nie stracilam bo nadal robie to co robilam kiedys, jezdzimy na wakacje, spotykamy sie ze znajomymi i nie tylko takimi co maja dzieci 🤣dbam o swoj wyglad jeszcze bardziej niz wczesniej i dodatkowo prowadze firme. Wszystko da sie pogodzic i nauczyc, tylko z poczatku trzeba poznac tego malego czlowieka i dojsc z nim do porozumienia 🙂

My w tym cyklu dzialalismy ale na ile skutecznie to nie wiem, okaze sie gdzies za dwa tygodnie, ale watpie bo nie czuje "tego czegos" 🤷‍♀️ Niedlugo kupie testy owu i bede sprawdzac bo sama jestem ciekawa czy dobrze rozpoznaje te odpowiednie dni 🤔
 
Hej. Czy mogę zadać pytanie? Może ktoś wie, dziś mam 13dc test owu pozytywny, a śluzu brak...jest biały i lepki żaden plemnik w nim nie popłynie😭😭z wczorajszego USG lekarz powiedział, że pewnie szykuje się na 14dc (18,5mm w 12dc) Czy płodny śluz może pokazać się dopiero np.2h przed samą owulacją? Lub może pojawiać się co jakiś czas tylko? Miałam bardzo dużo płodnego śluzu w 10dc, ale 3-4 dni przed owulacją chyba marne szanse na zapłodnienie...Jestem załamana i już mi się nawet starać odechciało...
 
Dziewczyny, aktualizacja. Dzisiaj rano tak to wyglada. 26dc. Termin @ za dwa-trzy dni. W poniedziałek wybiorę się na betę.
Z tego co widziałam na forum, większość testów ma słabo widoczną tę drugą kreskę. Turaj jest dość widoczna, a to dopiero 25dc. Czy może być coś nie tak? Mam się martwić? Jestem zielona w temacie. 😶
78211AA5-DFBD-4FA9-995C-EA398A98DD18.jpeg
 
Dziewczyny, aktualizacja. Dzisiaj rano tak to wyglada. 26dc. Termin @ za dwa-trzy dni. W poniedziałek wybiorę się na betę.
Z tego co widziałam na forum, większość testów ma słabo widoczną tę drugą kreskę. Turaj jest dość widoczna, a to dopiero 25dc. Czy może być coś nie tak? Mam się martwić? Jestem zielona w temacie. [emoji55]
Zobacz załącznik 1232890
Wszystko jest ok, gratulacje [emoji3060]
 
reklama
Dziewczyny, aktualizacja. Dzisiaj rano tak to wyglada. 26dc. Termin @ za dwa-trzy dni. W poniedziałek wybiorę się na betę.
Z tego co widziałam na forum, większość testów ma słabo widoczną tę drugą kreskę. Turaj jest dość widoczna, a to dopiero 25dc. Czy może być coś nie tak? Mam się martwić? Jestem zielona w temacie. [emoji55]
Zobacz załącznik 1232890
Hcg szybciej rośnie w ciąży mnogiej [emoji6] równie dobrze mogło dojść do zagnieżdżenia już w 6dpo i wtedy taki wynik będzie normalny [emoji846]
Ale dopóki nie zbadasz bety można tylko gdybać [emoji846]
Gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
Do góry