reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
4dc, już jestem po sankach😉 u mnie bardzo jeszcze okresowo😅 według aplikacji największe szanse poczęcia mam w przyszły weekend i akurat mam wolny piątek i poniedziałek 😍 więc jeśli zadbam o atmosferę to będzie gorący weekend💞
A ty nie testujesz czasem niedługo?
No to owocnego weekendzie życzę w takim razie 😁❤️ niee ja dopiero 17dc przy cyklach 28 dniowych 😉
 
Dziewczyny owulacja była u mnie w 11dc teraz mam 24 dc a we wtorek mam wizytę u gina w innej sprawie to bezie 27dc (cykl ma u mnie 31 dni) myślicie ze na usg będzie już coś widać jeśli by się udało lub nie ? Tak wiecie żebym wiedziała na czym stoję ;)
 
Myślę że jedynie może powiedzieć czy Była owulacja ale na wykrycie ciąży to raczej mało prawdopodobne ale może się mylę, lekarzem nie jestem
Dziewczyny owulacja była u mnie w 11dc teraz mam 24 dc a we wtorek mam wizytę u gina w innej sprawie to bezie 27dc (cykl ma u mnie 31 dni) myślicie ze na usg będzie już coś widać jeśli by się udało lub nie ? Tak wiecie żebym wiedziała na czym stoję ;)
 
Nie wydaje mi się żebym przy mojej nadwadze po 1 tabletce przestymulowała jajniki. Bardziej wydaje mi się, że w ogóle mnie nie wzruszy i dalej nie będę miała owulki. No nic dzięki, widzę że każdy różnie reaguje na Clo i nie ma zasady co do tego kiedy ewentualną owulka wystąpi.

Ja jak miałam nadwagę i wygórowane cukry to też na mnie Clo nie zadziałało w ogóle, jak zresztą wszystko inne, ale myślę, że nie ma reguły, bo znam osoby, które też miały nadwagę i po leczeniu ruszyło i wcale nie musiały długo czekać. To bardzo indywidualna sprawa.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was ☺️💛 Za oknem pięknie, biało chyba czas ruszyć na sanki  A jakie plany u Was? Jak się czujecie? Który dc? 😁
Miłego dnia ☺ u mnie 10dc. W środę idę do gina zobaczyć, co się dzieje w moich jajnikach. Pierwszy raz nie mogę doczekać się wizyty u gina (poza wizytami w pierwszej ciąży😉).
 
Dziewczyny owulacja była u mnie w 11dc teraz mam 24 dc a we wtorek mam wizytę u gina w innej sprawie to bezie 27dc (cykl ma u mnie 31 dni) myślicie ze na usg będzie już coś widać jeśli by się udało lub nie ? Tak wiecie żebym wiedziała na czym stoję ;)
Ciąży na pewno nie będzie widać, jedynie rozpulchnioną macice ale ona taka jest również przed @ także w kwestii ewentualnej ciąży niczego się nie dowiesz z usg przed terminem @. Jedynie badanie z krwi beta hcg może Ci coś podpowiedzieć.
 
reklama
Wczoraj po pracy byłam tak zmęczona (dziwne, bo pracuje biurowo i nigdy tak nie miałam), że położyłam się po powrocie, około 19 i wstałam dzisiaj o 8 rano! 13 godzin snu. Poza tym od jakiegoś czasu mam przypływy gorąca, temperatura od 36,9 do 37,3 st. Nie wiem czy to choroba, czy coś innego :p:p Jestem w 25dc. Zwykle trwają 27-29dni. Nie wiem kiedy dokładnie miałam owulacje, bo tego nie monitoruje. Zrobiłam dzisiaj rano test po tym długim śnie i po 3 minutach wyszło to:
Zrzut ekranu 2021-01-30 o 12.53.27.png

Czy to w ogóle jest możliwe, żeby prze terminem @ była taka kreska czy to raczej cień?!
 
Do góry