reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wczoraj po pracy byłam tak zmęczona (dziwne, bo pracuje biurowo i nigdy tak nie miałam), że położyłam się po powrocie, około 19 i wstałam dzisiaj o 8 rano! 13 godzin snu. Poza tym od jakiegoś czasu mam przypływy gorąca, temperatura od 36,9 do 37,3 st. Nie wiem czy to choroba, czy coś innego :p:p Jestem w 25dc. Zwykle trwają 27-29dni. Nie wiem kiedy dokładnie miałam owulacje, bo tego nie monitoruje. Zrobiłam dzisiaj rano test po tym długim śnie i po 3 minutach wyszło to:
Zobacz załącznik 1232602
Czy to w ogóle jest możliwe, żeby prze terminem @ była taka kreska czy to raczej cień?!
Powtórz jutro rano, bo te kreski są jakieś dziwnie rozlane. Trzymam kciuki [emoji1695]
 
reklama
Co to znaczy, że po metforminie umierasz? Też lekarz mi zalecił formetic 500, od kilku dni przyjmuje i za każdym razem po przyjęciu mam okropne wzdęcia i skręcanie jelit. Mam nadzieję, że minie.

Tez biorę formetic - już jakiś 4 miesiąc i w sumie chyba przyzwyczaiłam się, ale na początku była masakra. Moja znajoma brała metformine pod inna nazwa i czuła się okropnie, oprócz wzdęc, miała zawroty głowy itp, wiec formetic nie taki najgorszy.
 
Witajcie 😁
Od jakiegoś czasu Was podczytuje. A teraz chciałabym się przyłączyć.
Mam 35 lat (rocznikowo). Staramy się o pierwsze dziecko.
Antykoncepcję odstawiliśmy w grudniu. W pierwszym cyklu nie kochaliśmy się w okresie około owulacji. Ale od stycznia bardzo się staramy 😁 Aktualnie mam 16dc. Owulacja wg aplikacji powinna być w 18dc. Co wydaje się wielce prawdopodobne patrząc na temperaturę.
Trzymam za Was mocno kciuki.
 
Witajcie 😁
Od jakiegoś czasu Was podczytuje. A teraz chciałabym się przyłączyć.
Mam 35 lat (rocznikowo). Staramy się o pierwsze dziecko.
Antykoncepcję odstawiliśmy w grudniu. W pierwszym cyklu nie kochaliśmy się w okresie około owulacji. Ale od stycznia bardzo się staramy 😁 Aktualnie mam 16dc. Owulacja wg aplikacji powinna być w 18dc. Co wydaje się wielce prawdopodobne patrząc na temperaturę.
Trzymam za Was mocno kciuki.
Cześć fajnie, że się do Nas odezwałaś 😁 My również za Ciebie będziemy trzymać kciuki ✊✊
 
No to trzymamy kciuki[emoji4]
Witajcie [emoji16]
Od jakiegoś czasu Was podczytuje. A teraz chciałabym się przyłączyć.
Mam 35 lat (rocznikowo). Staramy się o pierwsze dziecko.
Antykoncepcję odstawiliśmy w grudniu. W pierwszym cyklu nie kochaliśmy się w okresie około owulacji. Ale od stycznia bardzo się staramy [emoji16] Aktualnie mam 16dc. Owulacja wg aplikacji powinna być w 18dc. Co wydaje się wielce prawdopodobne patrząc na temperaturę.
Trzymam za Was mocno kciuki.
 
Hej 😊 U mnie dziś 13 dc i przypuszczam, że wczoraj była owu. Działaliśmy, także mam nadzieję, że będą pozytywne efekty 💪💪 Ja strasznie się nakręcałam w listopadzie i grudniu, więc rozczarowania były duże, ale w tym cyklu jestem jakaś szczęśliwsza, chyba poukładałam sobie w końcu w głowie, że nawet jeśli jeszcze trochę dłużej będziemy we dwoje, to i tak jest pięknie 💛 Miłego weekendu dla Was! 😘
 
Co to znaczy, że po metforminie umierasz? Też lekarz mi zalecił formetic 500, od kilku dni przyjmuje i za każdym razem po przyjęciu mam okropne wzdęcia i skręcanie jelit. Mam nadzieję, że minie.
Na samym początku mialam okropne wzdęcia, nudności, zdarzały się wymioty, biegunka i jadłowstręt. Od tego wszystkiego bylo po prostu słabo 🙊🙈
Ale minęło u mnie po paru tygodniach, najpierw brałam 1x1 po 850 ale docelowo mialam brac 2x1 i udało mi się wejść juz na ten poziom, ale było bardzooo ciężko u mnie. Kluczowe mi się wydaje, przynajmniej u mnie, było i jest, zazywanie po posiłku, a nie w trakcie albo przed.
500 raz dziennie to trochę mala dawka z tego co wiem, ponoc przy 850 x2 sa efekty, mozna brać nawet 3x1 po 850 ale nie muszę jak narazie i przede wszystkim nie chce 😆
Dodam że nie mam najgorszych wyników z IO :)
 
reklama
Ciąży na pewno nie będzie widać, jedynie rozpulchnioną macice ale ona taka jest również przed @ także w kwestii ewentualnej ciąży niczego się nie dowiesz z usg przed terminem @. Jedynie badanie z krwi beta hcg może Ci coś podpowiedzieć.
Ohh no cóż 🤷🏼‍♀️ Pozostaje czekać zatem do 06/02 albo poproszę o skierowanie na betę :) dzisiaj jestem jakaś wyjątkowo spokojna w tym temacie wiec może nawet wytrzymam do terminu @ z testowaniem 😝
 
Do góry