reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Chciałam zrobić takie coś kompleksowe badania, jeszcze przed wizytą u lekarza - planuję za 2 tygodnie iść, już z jakimiś badaniami zrobionymi, żeby zacząć monitoring w tym cyklu już, to mogę też poprosić o skierowanie o tę bardziej specjalistyczne badania. Toxo, cytomegalia, różyczka to takie standardowe I polecane badania, ale czy absolutnie konieczne?
Ja bym te hormony sobie odpuściła, zobaczyła najpierw te glukozę i insulinę z obciążeniem - te badanie dużo wnosi. Ja osobiście AMH miałam robione dopiero po roku. Niektóre badania miałam robić w 3-5 d.c a inne około 20-23 d.c i wtedy badania dają pełen obraz cyklu. Ważne jest też żeby robić je w jednym cyklu, więc może być tak, że potem będziesz musiała je jeszcze raz zrobić. Ja bym zaczęła od znalezienia dobrego lekarza i słuchała co on rodzi. Jeżeli chodzi o Warszawę to mam super panią doktor, nie zamieniłabym jej na żadną inną :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! I ja pozwolę sobie do was dołączyć :) . Mam 36 lat, córkę prawie 10 lat z nieformalnego związku, mąż ma syna 17 lat też z wcześniejszego związku. Od roku jesteśmy małżeństwem i zapragnęliśmy mieć jeszcze jedno wspólne dzieciątko :) . Staramy się od 4 miesięcy, 26dc. Początkiem listopada przeszłam Covid - i od tego momentu moje cykle które zawsze były 28 dniowe - zwariowały - są 32-33 dniowe, okres zdaje się być bardziej kłopotliwy. Przez pierwsze 2 cykle robiłam testy owulacyjne- nigdy nie wyszły pozytywne więc zwątpiłam i zaprzestałam. Wizytę u ginekologa mam 8 lutego - czeka mnie przegląd i cytologia. Mam nadzieję nie nabyć się tu zbyt długo ;) . Pozdrawiam wszystkich i życzę 2 kresek w najbliższym cyklu!
 
Ja będę testować dopiero na koniec tygodnia, a nie wiem czy nie lepiej na początku przyszłego 😏 nie wiem jak nie myśleć. Ja mam tak, że raz myślę, że się udało, a za chwilę nie ma sobie coś wkręcać i poczekamy na @. Zobaczymy.
 
Ja będę testować dopiero na koniec tygodnia, a nie wiem czy nie lepiej na początku przyszłego 😏 nie wiem jak nie myśleć. Ja mam tak, że raz myślę, że się udało, a za chwilę nie ma sobie coś wkręcać i poczekamy na @. Zobaczymy.
Ja podobnie, falami do mnie to napływa. Raz nadzieja, że może właśnie się udało i coś we mnie kiełkuje, a potem, że pewnie znowu przyjdzie miesiączka i znowu nadzieja pryśnie..
Ja do piatku jestem na duphastonie i zastanawiam się kiedy testować, czy testować ..
 
reklama
Do góry