reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
1dc już prawie cały za mną, brak fasolki przetrawiony, więc pora działać. W środę (3dc) idę badać krew. Chciałam sprawdzić następujące: FSH, LH, estradiol, toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka, AMH, glukoza, morfologia z rozmazem, CRP, grupa krwi, TSH. Czy coś jeszcze dołożyłybyście do tej listy? Testosteron I prolaktynę badałam cykl temu, lekarka stwierdziła, że w porządku. Androstedion warto zrobić dodatkowo?
Insulina na czczo, może obciążenie glukozą? Androstendion, DHEAS to już takie specjalistyczne badania, może lepiej popros lekarza o skierowanie?
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia dla Was 💛☺️ opowiadajcie co u Was? Jakie plany na dzisiaj?
21dc. Robię wszystko żeby nie myślećczy się udało, a i tak myślę. Piję kawę z widokiem na zaśnieżony ogród. Mała ogląda obiecana bajkę, a za pół h ruszamy obie odwiedzić moją ciężarną przyjaciółkę 💛 Do pracy mam na 15:00 więc lubię wtorki👍
czy ktoś dzisiaj testował?
 
21dc. Robię wszystko żeby nie myślećczy się udało, a i tak myślę. Piję kawę z widokiem na zaśnieżony ogród. Mała ogląda obiecana bajkę, a za pół h ruszamy obie odwiedzić moją ciężarną przyjaciółkę 💛 Do pracy mam na 15:00 więc lubię wtorki👍
czy ktoś dzisiaj testował?
Ja testowałam ale negatywny 😔
 
Staralismy się z mężem od kwietnia zeszlego roku, udalo się nam po sylwestrowo noworocznych szaleństwach :-) termin mam wg om na 27 września, takze rzutem na taśmę do wrześniówek się załapałam. Wam też w koncu się uda. A mialam juz chwile zalamki jak się @ zjawiała, aż w końcu po @ w grudniu twardo odpuściłam myslenie o ciazy, seks to byla przyjemnosc. Anie lliczenie ktory to dzien cyklu, no i efekt jest. Ale po sobie wiem, że latwo nie jest przestac myśleć, zatem trzymam mocno kciuki za Ciebie :-) obyś zalapala sie z porodem jeszcze na 2021 rok.
Jak to zrobić żeby nie myśleć? :)
 
Dziewczyny ja w tym cyklu na luzie, nie stresuje się że mam płodne i nie jestem zła na męża że zasypia zmęczony po pracy 😃 na koniec miesiąca zaczynamy kolejny blok leczenia i musimy zrobić przerwę, pewnie z miesiąc. Może tak miało być żeby na chwilę od tego odpocząć 😉
 
reklama
Do góry