reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny. Ja kończę drugi cykl starań, ale chyba zaczynam schizować. Raz sobie coś wkręcam, żeby za chwilę stwierdzić, że to na pewno nie to 😏 8 lat temu jak chciałam bobasa z mężem to zaczęliśmy 1 cykl intensywnych starań i się udało. A teraz niestety, przypuszczam, że nie będzie tak łatwo. 34 lata na karku, a czuję, że to ostatni dzwonek 😁 mam nadzieję, że atmosfera na forum jest przyjazna 😏👍
Hej! Ja też mam 34🤔 co Ty mówisz jaki ostatni dzwonek😂. Ja się czuję młodo! A i 40tki zachodzą w ciążę 😅
 
niestety negatywny po raz kolejny. Okresu nadal brak i temp się utrzymuje ale w 3 dniu spóźnienia test już by wykrył, pozostaje mi czekać na @ :(
ja 35 za nie całe 2tyg i też czuje że lepiej teraz nie później 😉
ja corke urodziłam 4 lata temu... Dziś robiłam test i kolejny negatyw więc czekam na @ i zaczynamy 24 cykl starań. Mam 29 lat. Spokojnie, wszystko przed wami ❤️
 
Tez mam taką nadzieję [emoji4] chociaż czasami łapie mnie przerażenie bo mimo, ze pragnie się maluszka to gdzieś z tylu głowy siedzą myśli jak to będzie, ze całe życie się wywróci do góry nogami [emoji87]
Staralismy się z mężem od kwietnia zeszlego roku, udalo się nam po sylwestrowo noworocznych szaleństwach :-) termin mam wg om na 27 września, takze rzutem na taśmę do wrześniówek się załapałam. Wam też w koncu się uda. A mialam juz chwile zalamki jak się @ zjawiała, aż w końcu po @ w grudniu twardo odpuściłam myslenie o ciazy, seks to byla przyjemnosc. Anie lliczenie ktory to dzien cyklu, no i efekt jest. Ale po sobie wiem, że latwo nie jest przestac myśleć, zatem trzymam mocno kciuki za Ciebie :-) obyś zalapala sie z porodem jeszcze na 2021 rok.
 
reklama
1dc już prawie cały za mną, brak fasolki przetrawiony, więc pora działać. W środę (3dc) idę badać krew. Chciałam sprawdzić następujące: FSH, LH, estradiol, toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka, AMH, glukoza, morfologia z rozmazem, CRP, grupa krwi, TSH. Czy coś jeszcze dołożyłybyście do tej listy? Testosteron I prolaktynę badałam cykl temu, lekarka stwierdziła, że w porządku. Androstedion warto zrobić dodatkowo?

Andostrendion, dheas, shgb, Wit D bym jeszcze zbadała 😉
 
Do góry