reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
1dc już prawie cały za mną, brak fasolki przetrawiony, więc pora działać. W środę (3dc) idę badać krew. Chciałam sprawdzić następujące: FSH, LH, estradiol, toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka, AMH, glukoza, morfologia z rozmazem, CRP, grupa krwi, TSH. Czy coś jeszcze dołożyłybyście do tej listy? Testosteron I prolaktynę badałam cykl temu, lekarka stwierdziła, że w porządku. Androstedion warto zrobić dodatkowo?
Poziom witaminy D i B
 
Od niespełna tygodnia biorę dupka , dziś 23 dzień cyklu, a ja od wczoraj czuje takie lekkie kłucie prawie że "pod skorą" nad spojeniem łonowym. Zaczynam się martwić bo na okres zbyt wcześnie A już po owulacji. Wiecie czyb implantacja zarodka może dać takie objawy?
 
Od niespełna tygodnia biorę dupka , dziś 23 dzień cyklu, a ja od wczoraj czuje takie lekkie kłucie prawie że "pod skorą" nad spojeniem łonowym. Zaczynam się martwić bo na okres zbyt wcześnie A już po owulacji. Wiecie czyb implantacja zarodka może dać takie objawy?
Tak jak ja :) dziś 23 d.c. od 26 d.c duphaston. Też mnie lekko kłuje, ale nie jest jakieś to mocne, uciążliwe. Chciałabym aby to było to o czym piszesz, ale boję się nastawiać tak. Będziesz testować?
 
Ja będę testować dopiero na koniec tygodnia, a nie wiem czy nie lepiej na początku przyszłego 😏 nie wiem jak nie myśleć. Ja mam tak, że raz myślę, że się udało, a za chwilę nie ma sobie coś wkręcać i poczekamy na @. Zobaczymy.
Ja, termin @, mam na piątek ☺️ Ale chyba najszybciej w niedzielę zrobię test, jeżeli się nie pojawi 😊 w pierwszej ciąży, beta w dniu spodziewanej @ wyszła mi negatywna. Dopiero w 2 dni po terminie, na teście o czułości 10, pojawiła się blada kreska. Więc nie ma co za szybko testować 😉
 
Ja, termin @, mam na piątek ☺️ Ale chyba najszybciej w niedzielę zrobię test, jeżeli się nie pojawi 😊 w pierwszej ciąży, beta w dniu spodziewanej @ wyszła mi negatywna. Dopiero w 2 dni po terminie, na teście o czułości 10, pojawiła się blada kreska. Więc nie ma co za szybko testować 😉
U mnie spodziewana @28-29.01, zwykle po ok. 6 dniach po odstawieniu duphastonu pojawia się @
 
Tak jak ja :) dziś 23 d.c. od 26 d.c duphaston. Też mnie lekko kłuje, ale nie jest jakieś to mocne, uciążliwe. Chciałabym aby to było to o czym piszesz, ale boję się nastawiać tak. Będziesz testować?
Ja byłam na Usg na którym wyszło że mam ciałko żółte w 18dc, i od tego dnia od wieczora biorę duphaston. Gina kazała mi dopiero po 14 dniach iść na betę więc to wypadnie 27 stycznia, a że ja nie mogę w ten dzień to pójdę 26 stycznia na betę pomimo że 1 dzień miesiączki wypada mi 24-25 stycznia. Sądzę jednak ze biorąc dupka to miesiączka nie przyjdzie w terminie. W tą niedziele rano planuję zrobić w domu test to będzie 14dni po owulacji więc może już coś wyjdzie. A Ty kiedy zamierzasz testować?
 
reklama
Ja byłam na Usg na którym wyszło że mam ciałko żółte w 18dc, i od tego dnia od wieczora biorę duphaston. Gina kazała mi dopiero po 14 dniach iść na betę więc to wypadnie 27 stycznia, a że ja nie mogę w ten dzień to pójdę 26 stycznia na betę pomimo że 1 dzień miesiączki wypada mi 24-25 stycznia. Sądzę jednak ze biorąc dupka to miesiączka nie przyjdzie w terminie. W tą niedziele rano planuję zrobić w domu test to będzie 14dni po owulacji więc może już coś wyjdzie. A Ty kiedy zamierzasz testować?
Jeżeli będę robić bete to pewnie 26.27.01. Ja byłam w 11 d.c u gina, była ładny pęcherzyk i jak na mnie to super endometrium, więc jestem pełna nadziei :) powiedział, że owu będzie za 2-3 dni, robiłam testy owulacyjne i wg. nich była 15 d.c. Trzymam za Ciebie kciuki :)
 
Do góry