reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja testuje dopiero 23.01 któraś ze mną ? :)
Teoretycznie też powinnam się testować w te dni, ale jakoś spisuję ten cykl na straty... aplikacja wskazała owulację 6 stycznia i tak też czułam, ale śluz jak na owulację pojawił się też od 9-10 stycznia i wtedy również rozłożyło mnie zapalenie zatok... @ ma się pojawić 21.01, znając życie przestawi się o kilka dni :/ żałuję, że nie mierzyłam temperatur, miałabym już jakiś obraz sytuacji :(
 
reklama
Ja trochę wcześniej, 16 muszę zrobić dla spokoju ducha, bo idę na urodziny moich sióstr i będzie %%%, a normalnie planuje testować 18-19/01. - ogólnie uważam, że ten cykl mam stracony więc nie zdziwi mnie biel na testach 😊
To podobnie jak ja. Po weekendzie mogę testować o ile nie przyjdzie od razu @. Chociaż tym razem to też chyba tylko formalność, bo wydaje mi się, że nie było owu
 
To podobnie jak ja. Po weekendzie mogę testować o ile nie przyjdzie od razu @. Chociaż tym razem to też chyba tylko formalność, bo wydaje mi się, że nie było owu
Ja to swojej owu jestem pewna, bo ból był epicki w ten dzień, jak nigdy 7h cierpienia, że ledwo chodziłam, aż winko pyklo na rozluźnienie,no i tempka, paski, śluz, wszystko pasowało... Ale oprócz tego nic nie czuję, a przez ostatnie 11 cykli zawsze było jakieś kłucie, idp. Więc coś nie gra, dobrze, że mam ginka na koniec stycznia.. W sumie będziemy ustalać dalszy plan leczenia oraz drożność 🙄
 
Kurcze u mojego tylko 3% pelmnikow jest prawidłowych 😢 zla morfologia i ruchliwości 🙈🙊
Wizytę u gine mam dopiero 22 a tu się kończy cykl pewnie za niedługo i sama nie wiem czy brac kolejne leki od nowego cyklu na stymulacje owulacji🙈 ale się dzis podłamałam ☹
Wiem wiem tutaj żaden tekst nie jest dobry...nie martw się...jesteśmy z Tobą myślami i każda z nas ma w głowie takie głupkowate myśli różne...jakieś takie beznadziejne negatywne pierdoły.. głową do góry trzymaj się...jeszcze kiedyś będziemy żartować z tych myśli...
 
Mi zaczęło być konkretnie ciężko po roku wiec nie mam rad jeśli chodzi o pol roku. Zaczelam szukać info witamin suplementów i czego jeszcze nie można żeby próbować coś dodatkowo.

Teraz po 2.5 to w ogóle.[emoji20]
Wiesz co ja już po pierwszym miesiącu panikuje więc trudno komuś doradzać czy pocieszać może tylko takimi sprawdzonymi faktami że dziewczyny nagle po kilku latach "nagle" zachodziły w ciążę
 
Po pierwsze rozebralas test.
Po drugi skoro owu miałaś 5.01 to dziś jest 6dpo więc choćby nie wiem co to dopiero dziś miałoby szansę najwcześniej dojść do zagnieżdżenia, a co za tym idzie nie ma szans na pozytywny testy domowy [emoji2368]

Na zdjęciu przed rozebraniem nie widać zupełnie nic. A ten rozebrany przez nikogo nie powinien być traktowany poważnie.
Zrób test za tydzień i wtedy z przyjemnością Ci pogratuluje jak będzie czego
Olewka na to kiedy testujesz każda pozytywna myśl jest dobra jeśli widzisz druga kreskę to może i tak jest...oby ja trzymam kciuki :)
 
reklama
Właśnie leżę pod pierwszym intralipidem i zaczynam rozumieć co dziewczyny miały na myśli mówiąc że to taki terapeuta w kroplówce. Z każdą kropelką czuję że zaczynam nowy rozdział. Jestem dobrze zabezpieczona lekami. I że tym razem się uda donosić szczęśliwe [emoji173]
I jak? Już po? Ile Ci się zeszło?
Też wierzę że następnym razem musi się udać, nie ma innej opcji 😊
 
Do góry