reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

a moja czekolada, to moja czekolada, już się tego nauczył xd z szafy może sobie wziąć i 10 czekolad, ale ta przy moim łóżku to świętość 😂

Dziś 27 dzień cyklu, gdzie najczęściej mam 28-29 dniowe cykle. Ale jak nigdy zalewa mnie biały śluz. I to tak bardzo, bardzo mocno😏 nigdy tak nie miałam, wkładki nie nadarzają. A jednocześnie prawy jajnik się chyba wściekł bo ciągnie jak cholera. I bądź tu człowieku mądry i zrozum swój organizm. No nie da się, po prostu się nie da 🤣
Biały śluz to dobry objaw, u mnie susza 😏
 
reklama
Ja wczoraj otworzyłam wino...czerwone. miałam alergię na nie, ale jak odstawiłam tabsy to dużo alergii mi odeszło. Już wiem, że wino nie odeszło 😅 wczoraj prawie się udusiłam a w domu nic na alergię i duszności. Jakoś inaczej muszę hodować endometrium. A czekolady nie lubię... Też mam alergię. A odkąd Miositogyn używam to w ogóle na słodycze mam odrzut i straciłam jakieś 3kg. Poczytałam i chyba to jego zasługa .
 
No właśnie Panie, jak to u Was było ze śluzem jak @ nie przyszła i okazało się, ze jestescie w ciąży?
Sądzę, że to sprawa indywidualna każdej kobiety. Jedne będą miały masę śluzu białego w cyklu udanym, inne susze, a jeszcze inne będą miały masę śluzu płodnego 😉 każdy objaw ciążowy jest tak naprawdę zależny od każdej kobiety i każdej ciąży. ☺️ Wystarczy na OF w wykresach zobaczyć cykle udane. Część się powtarza objawów ale da się zauważyć, że każda ma inaczej 😉
 
Sorka za Głupie pytanie,. Ale o co chodzi z tym hodowaniem endometrium?[emoji16]

Ja wczoraj otworzyłam wino...czerwone. miałam alergię na nie, ale jak odstawiłam tabsy to dużo alergii mi odeszło. Już wiem, że wino nie odeszło [emoji28] wczoraj prawie się udusiłam a w domu nic na alergię i duszności. Jakoś inaczej muszę hodować endometrium. A czekolady nie lubię... Też mam alergię. A odkąd Miositogyn używam to w ogóle na słodycze mam odrzut i straciłam jakieś 3kg. Poczytałam i chyba to jego zasługa .
 
reklama
Do góry