reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie wiem co to za lek co robi alergie na słodycze, ale już wiem że go potrzebuję [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja wczoraj otworzyłam wino...czerwone. miałam alergię na nie, ale jak odstawiłam tabsy to dużo alergii mi odeszło. Już wiem, że wino nie odeszło [emoji28] wczoraj prawie się udusiłam a w domu nic na alergię i duszności. Jakoś inaczej muszę hodować endometrium. A czekolady nie lubię... Też mam alergię. A odkąd Miositogyn używam to w ogóle na słodycze mam odrzut i straciłam jakieś 3kg. Poczytałam i chyba to jego zasługa .
 
reklama
Dziewczyny jak korzystacie z forum? Przez aplikacje czy przez przeglądarkę? Ja korzystam przez aplikacje i jest to bardzo słabe dla mnie, bo nie zapisuje mi się na której stronie skończyłam tylko musze zgadywać :/ i szukać :/
Ja tylko przez przeglądarkę.

@HeraUnique jak szukać wykresów na ovu friend? Weszłam na stronę, biorę wykresy, zaznaczam ciążowe, robię szukaj, a i tak wywala mi wszystkie - tak jakbym ciążowych w ogóle nie zaznaczyła...
 
Do góry