reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie wiem co to za lek co robi alergie na słodycze, ale już wiem że go potrzebuję [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam alergii masę...na kakao, na siarczany ( stąd wino czerwone mnie uczula), na wzmacniacze smaku i barwniki- chińczyk to dla mnie dramat- pryszcze, wysypka i kaszel. Na mc Donalda nie mam uczulenia 😅 ale hormony mocno to wszystko zaostrzyły, a teraz jest poprawa.
 
reklama
Otwieram wino, też chcę widzieć te żyrafy i wieloryby [emoji41]
Oj też bym się napiła 😛 ale nie mogę 😥 Jak przyjdzie @ to sobie odbije 😉
No właśnie Panie, jak to u Was było ze śluzem jak @ nie przyszła i okazało się, ze jestescie w ciąży?
Miałam kremowy czasami lekko żółty śluz. Ale najbardziej do myślenia dała mi duża żyła na brodawce 😉
Dziewczyny jak korzystacie z forum? Przez aplikacje czy przez przeglądarkę? Ja korzystam przez aplikacje i jest to bardzo słabe dla mnie, bo nie zapisuje mi się na której stronie skończyłam tylko musze zgadywać :/ i szukać :/
Korzystam z przeglądarki. Aplikacja mi się nie podoba 😉
 
Sorka za Głupie pytanie,. Ale o co chodzi z tym hodowaniem endometrium?[emoji16]
Endometrium powinno być odpowiedniej wielkości po której jest większa pewność że utrzyma ewentualna ciążę. Czerwone wino najlepiej wytrawne najlepiej wpływa na endometrium ale jak szybko działa nie wiem, ważne że po wypiciu paru lampek jest jeszcze większa chęć na male co nie co 😁
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko przez przeglądarkę.

@HeraUnique jak szukać wykresów na ovu friend? Weszłam na stronę, biorę wykresy, zaznaczam ciążowe, robię szukaj, a i tak wywala mi wszystkie - tak jakbym ciążowych w ogóle nie zaznaczyła...
Mi dopiero pokazywało prawidłowo jak się zalogowałam ☺️ wcześniej też mi pokazywało wszystkie 🤷‍♀️
 
Dziewczyny jak korzystacie z forum? Przez aplikacje czy przez przeglądarkę? Ja korzystam przez aplikacje i jest to bardzo słabe dla mnie, bo nie zapisuje mi się na której stronie skończyłam tylko musze zgadywać :/ i szukać :/
Ja wolę przeglądarkę. Jak wchodzę w obserwowane i kliknę to automatycznie mnie przerzuca do ostatniego przeczytanego postu
 
reklama
Do góry