reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Na bank przed snem jadłaś coś słodkiego[emoji28] ja kiedy przed spaniem zjem coś słodkiego to zawsze mam chore sny [emoji28]
ale
ja mam zawsze czekoladę koło łóżka 🤣🤣 świat może się kończyć, ale moja czekolada to jest MOJA czekolada. Kiedyś M chwile po ślubie dorwał się do niej, a ja byłam przed okresem.. oj marny był wtedy jego los 🤣 do tej pory wypomina mi, ze taka awanturę o głupią czekoladę zrobić to hit. A to była ostatnia czekolada w sobotę wieczorem gdzie w niedzielę były pozamykane sklepy... 🤣🤣🤣
 
ale
ja mam zawsze czekoladę koło łóżka [emoji1787][emoji1787] świat może się kończyć, ale moja czekolada to jest MOJA czekolada. Kiedyś M chwile po ślubie dorwał się do niej, a ja byłam przed okresem.. oj marny był wtedy jego los [emoji1787] do tej pory wypomina mi, ze taka awanturę o głupią czekoladę zrobić to hit. A to była ostatnia czekolada w sobotę wieczorem gdzie w niedzielę były pozamykane sklepy... [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Doskonale znam ten ból, czekolada to życie[emoji1786][emoji28]
 
Doskonale znam ten ból, czekolada to życie[emoji1786][emoji28]
a moja czekolada, to moja czekolada, już się tego nauczył xd z szafy może sobie wziąć i 10 czekolad, ale ta przy moim łóżku to świętość 😂

Dziś 27 dzień cyklu, gdzie najczęściej mam 28-29 dniowe cykle. Ale jak nigdy zalewa mnie biały śluz. I to tak bardzo, bardzo mocno😏 nigdy tak nie miałam, wkładki nie nadarzają. A jednocześnie prawy jajnik się chyba wściekł bo ciągnie jak cholera. I bądź tu człowieku mądry i zrozum swój organizm. No nie da się, po prostu się nie da 🤣
 
a moja czekolada, to moja czekolada, już się tego nauczył xd z szafy może sobie wziąć i 10 czekolad, ale ta przy moim łóżku to świętość 😂

Dziś 27 dzień cyklu, gdzie najczęściej mam 28-29 dniowe cykle. Ale jak nigdy zalewa mnie biały śluz. I to tak bardzo, bardzo mocno😏 nigdy tak nie miałam, wkładki nie nadarzają. A jednocześnie prawy jajnik się chyba wściekł bo ciągnie jak cholera. I bądź tu człowieku mądry i zrozum swój organizm. No nie da się, po prostu się nie da 🤣

To fakt, ciężki do zrozumienia! Co miesiąc pokazuje coś nowego 🤣
 
reklama
Cały czas się zastanawiam czy powiedzieć mojemu, że @ się spóźnia. Z jednej strony tak mnie to dziś korci mu powiedzieć, a z drugiej nie chce mu robić nadzei 🤔 Kurde, ale mam przemyślenia na wieczór 😁
 
Do góry