reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój miał mi tak powiedzieć.. W którym dniu przypuszczalnie miałaś owu?
Ale on to na żarty mi tłumaczy, bo ja ciągle mam jakieś problemy zdrowotne i przypuszczalnie w ogóle miałam nie mieć dzieci. I mówi, że poprostu nic nowego ;)
Mi wychodziło, że owu 10dc ale w 18 DC prog nie wskazywał na owu i w sumie od tamtej pory już nic nie wskazywało, więc chyba jej po prostu nie było.
 
reklama
Moja owu jest bolesna. Znaczy nie wiem czy to dzis bo caly tydzien tetsy owu negatywne XD a dzis jak wywalily 2 krechy to mi galy wyszly. A etraz boli mnie kosc ogonowa, biodro, lewy jajnik i jestem molestowana przez nie meza.
To skutecznego molestowania. Cudownie mieć chociaż ku temu argument ❤️🤗 mój mnie molestuje i w momencie akcji'' mamoooo....krew mi leci z nosa! '' więc nie wiem jak to się potoczy, ale ja mam libido -15765
 
Do góry