reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny widzę, ze jest tu Was dużo i sporo z Was ma już dzieci. Powiedzcie mi jedna rzecz, u mnie na tydzień przed @ zawsze było sucho, przed przytulaniem musieliśmy wspomagać się żelami. Ten cykl jest zupełnie inny, po pierwsze żel poszedł w odstawke. Na bieliźnie zauważam mleczny/ kremowy śluz, czy to może być coś złego?
To może być wszystko... Nawet infekcja. 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Nie no chyba ze staraniem Xd nooo weź 3 mc bez seksu... Ja teraz jechałam 2 i pół i mózg mi się gotował. Już po prostu huć wzięła górę nad rozsądkiem Xd
Huć jak huć, dla mnie bliskość w związku jest bardzo ważna 🤗 póki młodość i ochota to trzeba korzystać 😎 sama się przekonałam jak życie potrafi namieszać, Carpe diem!
 
reklama
Do góry