reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Życzę każdej w nowym roku II kreseczek 😊😊 I mniej nakręcania 😉 życzę zdrowego, spokojnego "czekania" ❤️
FB_IMG_1609347989703.jpg
 
reklama
Właśnie się dowiedziałam że Biotyna wpływa na wyniki badań hormonalnych w tym tsh. A ja nie miałam o tym pojęcia 😬 podobno fałszywie je zaniża. Biorę biotebal z dawką 5 mg i witaminy gdzie też ona jest ale w nie wielkiej ilości. Myślicie że mogła wpłynąć na badanie i poinformować o tym ginekologa?
 
Dziewczyny, a czy jeśli ta owulacja, która nie doszła do skutku z powodu infekcji może wyjść później z drugiego jajnika? Dziś czuję prawą stronę ciut- znacznie słabiej niż lewą bo lewy zwykle mocno boli i właśnie koło 10dc bolał. Do tego znamienny glut się pojawił pierwszy raz w tym cyklu.
Tam się mogą różne rzeczy dziać 😃 Z tego co pamietam, pisałaś że synów masz z późnych owulacji, więc skoro teraz zaczyna się coś dziać to najwidoczniej taka Twoja natura ;) Spokojnie obserwuj i działaj :)
 
Kurcze u mnie owu jak będzie to myślę, że jakiś na dniach. Ale jak na złość nie wiem, czy będziemy mieli tyle prywatności i czasu, żeby coś podziałać 😏 Ciekawe czy się uda, jeśli ostatnie sexy były dzisiaj rano. Pozostaje mi czekać i ewentualnie skorzystać z okazji, jeśli się nadarzy 😁
 
Ja kojarzę w swoim życiu tylko jedną owulację- tą z poczęcia drugiego syna. Bo w swoim życiu miałam ich bardzo niewiele- od 16 rż brałam tabsy, a przerwy były tylko na ciążę. Stąd moje jakby niedoinformowanie w kwestii obserwacji swojego organizmu. Co ma być :) Dziś mam przypływ miłości, radości i wzruszenia. Odkąd wracają moje własne hormony zamiast syntetycznych to tak mam.

Robię @HeraUnique też spokojności i II w 2021 ❤️
 
reklama
Do góry