reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja jutro testuje ale już sama nie wiem,co jutro zobacze....z jednej strony biust bez zmian, brzuch nie kłuje (raz zakłuło 2 dni temu ale szybko minęło). Z drugiej strony od kilku dni kot okupuje mój brzuch,a ulubione przekąski są teraz zbyt wyraziste w smaku i już mi nie smakują. Już sama nie wiem.....owu było 21.12
 
My się staramy ponad rok, od września troche wyluzowałam w temacie, żeby odpocząć psychicznie, ale znowu mnie dopadło :(
Dostałam @ w poniedziałek, ale jakaś taka dziwna, strasznie skąpa i w sumie tydzień za wcześnie...więc sie zastanawiam czy to planienie implantacyjne czy nie... test zrobiłam wczoraj - negatywny, ale cały czas mnie tak w podbrzuszu ciągnie. Przeczytałam chyba cały internet no ale tam odpowiedzi nie ma.
Tak bardzo bym chciała, żeby to było to, ale pewnie sie znowu zawiode
 
Ja jutro testuje ale już sama nie wiem,co jutro zobacze....z jednej strony biust bez zmian, brzuch nie kłuje (raz zakłuło 2 dni temu ale szybko minęło). Z drugiej strony od kilku dni kot okupuje mój brzuch,a ulubione przekąski są teraz zbyt wyraziste w smaku i już mi nie smakują. Już sama nie wiem.....owu było 21.12
A na kiedy termin masz miesiączki? Nie za szybko na takie objawy?
 
My się staramy ponad rok, od września troche wyluzowałam w temacie, żeby odpocząć psychicznie, ale znowu mnie dopadło :(
Dostałam @ w poniedziałek, ale jakaś taka dziwna, strasznie skąpa i w sumie tydzień za wcześnie...więc sie zastanawiam czy to planienie implantacyjne czy nie... test zrobiłam wczoraj - negatywny, ale cały czas mnie tak w podbrzuszu ciągnie. Przeczytałam chyba cały internet no ale tam odpowiedzi nie ma.
Tak bardzo bym chciała, żeby to było to, ale pewnie sie znowu zawiode

Jakby to było plamienie implantacyjne i doszłoby do zagnieżdżenia tydzień temu to test już by coś chyba pokazał [emoji17]
 
Teoretycznie 04.01. Przy czym nie przykładam nigdy wagi do terminów,bo od ponad 15 lat zdiagnozowany PCOS. Wprawdzie teraz metformina to trochę uregulowała,wiec myślę,że ten 04.01 jest prawdopodobna data @ 🙂
No ja mam to samo, PCOS i od wrześnie metformina, też właśnie powinnam dostać okres na początku stycznia, ale dostałam dwa dni temu tylko jakiś taki strasznie skąpy.
 
Teoretycznie 04.01. Przy czym nie przykładam nigdy wagi do terminów,bo od ponad 15 lat zdiagnozowany PCOS. Wprawdzie teraz metformina to trochę uregulowała,wiec myślę,że ten 04.01 jest prawdopodobna data @ 🙂
To jeszcze kilka dni, ja tuz tuz po Tobie, poki co objawow żadnych. W zasadzie mam nabrzmiale piersi od owulacji, ale nie przyglądam sie tak w tym cyklu, dalam na luz. Jutro sylwester i zamierzam sobie podrinkowac. Co ma byc to bedzie.
 
reklama
Dziewczyny, a czy jeśli ta owulacja, która nie doszła do skutku z powodu infekcji może wyjść później z drugiego jajnika? Dziś czuję prawą stronę ciut- znacznie słabiej niż lewą bo lewy zwykle mocno boli i właśnie koło 10dc bolał. Do tego znamienny glut się pojawił pierwszy raz w tym cyklu.
 
Do góry