reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Boszsz...dziewczyny. dostałam w sierpniu zestaw do kąpieli żeby powiedzieć w kąpieli i się zrelaksować... Pierwszy raz od jakichś 2 lat się zrelaksowałam w wannie do pomarszczenia palców. Przy dwójce dzieci, mężu i kotach + praca po 13h brakowało czasu. Ależ to jest potrzebne! Mobilizuje Was!
Jeju zazdroszczę tej wanny 🙄 Ja mam tylko prysznic ale i tak stoję tam około 30 minut. A czasami i dłużej jak nakładam jakieś specyfiki na włosy 😉
Ja mam tylko prysznic [emoji24]
Ja niestety też 😉 a marzy mi się duża wanna 😀
Ale tu dzisiaj miszmasz, od batatów, strzelanek w rogi po kąpiele 😅

Kurde, mi dzis znow wyszedl owu pozytywny... 5 dni pod rząd? Ktos tak mial ? To normalne?
Tylko ze brałam ovitrelle w pt 🤔 ale szukałam tu wątków na ten temat i raczej tak dziewczyny nie miały 😱
W tym cyklu raz miałam na teście 2 takie same kreski, następnego dnia był pik a potem zrobiłam jeszcze raz z ciekawości i kreska była bledsza. Podobno testy robi się do pierwszego pozytywnego. 😉
Całą noc śniły mi się moje pozytywne testy ciążowe... Jakie te [emoji977] były piękne i tłuste[emoji22] ehh[emoji19]
Miałam takie sny w poprzednim cyklu a w tym śnił mi się poród 😲 Co raz to lepsze mam te sny 😁
 
Jeju zazdroszczę tej wanny [emoji849] Ja mam tylko prysznic ale i tak stoję tam około 30 minut. A czasami i dłużej jak nakładam jakieś specyfiki na włosy [emoji6]

Ja niestety też [emoji6] a marzy mi się duża wanna [emoji3]

W tym cyklu raz miałam na teście 2 takie same kreski, następnego dnia był pik a potem zrobiłam jeszcze raz z ciekawości i kreska była bledsza. Podobno testy robi się do pierwszego pozytywnego. [emoji6]

Miałam takie sny w poprzednim cyklu a w tym śnił mi się poród [emoji44] Co raz to lepsze mam te sny [emoji16]
Piona z tym prysznicem[emoji1671] 20min to takie minimum. A jak robię włosową pielęgnację to zbliżam się nawet do godziny [emoji85] mam włosy po [emoji527] wiec nawet jak bardzo bym chciała siedzieć krócej pod prysznicem to się nie da [emoji5]
 
Piona z tym prysznicem[emoji1671] 20min to takie minimum. A jak robię włosową pielęgnację to zbliżam się nawet do godziny [emoji85] mam włosy po [emoji527] wiec nawet jak bardzo bym chciała siedzieć krócej pod prysznicem to się nie da [emoji5]
Wow 😲 ja takich długich włosów nie mam, zaledwie gdzieś do łopatek. Ale mam małego bzika na punkcie pielęgnacji włosów, więc często mi się z tym schodzi niestety 😁
 
U mnie dziś 43dc, testy negatywne. Jest to pierwszy cykl po ciąży biochemicznej z października (tamten z ciąża trwał ok 70dc). W październiku był pierwszy cykl starań i bardzo się ucieszyłam z II kresek, niestety nie na długo. Myślałam, ze w tym cyklu się też uda tylko żeby nie była już to biochemiczna. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, że w tamtym cyklu owu była z lewego jajnika, a w tym z prawego. Nic no czekam teraz na @, jutro jeszcze chyba dla świętego spokoju zrobię bete.
 
Ja miałam podobny test dwa dni przed peakiem i też mam zwykle jedną kreskę będąc przed owu. W kwestii temperatur nie pomogę bo dopiero pierwszy cykl mierzę i jeszcze nie mam porównania. No ale różnie bywa, zrobisz jutro kolejny test to będziesz widzieć czy jest jakiś postęp 😉 u mnie w tym cyklu było tak jak na zdjęciu Zobacz załącznik 1220659
Jaka to aplikacja?
 
Ja planuje jutro wziac dluga kąpie. Bedzie pierwsza od łyzeczkowania i wycinkow. Niby 2-3 tyg zalecane jest ynikanie basenow i kąpieli, ale uznalam ze problemy zdrowotne mam dlatego ze po cc nie poczekalam 6 tyg tylko po 4 tyg sie umylam. Moze ten stan zapalny asc us i w pozniej przyszlosci asc h nie mialy nic wspolnego :D ale teraz dmucham na zimne.
 
reklama
Do góry