reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, jakie suple dla M? Chciałbym coś ogólnego, badania nasienia dopiero przed nami. Nie wiem, może jestem dziwna, ale lekarz polecił nam suple na poprawę jakości, ale dla mnie 120zł za miesiąc to jednak trochę dużo. Macie coś sprawdzonego? Co kupujecie?
Jeśli 120zl to za dużo to może spróbujcie z korzeniem maca w kapsułkach. Poprawia libido i jakość nasienia podobno też. No i jest tańszy.
 
reklama
u mnie syn 4 lata i córka 2 lata, rok i 10 miesiecy różnicy... oj bolało na początku[emoji85][emoji2957]
U mnie też różnica 1 rok i 11 msc. Początek był strasznyyyy...myślałam jak ja to mogłam zaplanować i zrobić mojemu starszemu synowi [emoji849] Teraz jest 6 i 8 i bywa fajnie [emoji28] jest mnóstwo uczuć od skrajnej nienawiści do ogromnej miłości- mówię i ich odczuciach względem siebie [emoji3526][emoji2960]
 
...
Dziewczyny, jakie suple dla M? Chciałbym coś ogólnego, badania nasienia dopiero przed nami. Nie wiem, może jestem dziwna, ale lekarz polecił nam suple na poprawę jakości, ale dla mnie 120zł za miesiąc to jednak trochę dużo. Macie coś sprawdzonego? Co kupujecie?
Dobre suple dla mężczyzn są niestety drogie. I fertilman plus kosztuje mniej więcej 120zl za miesiąc,a dodam, że nie jest najdroższy 😊 jeśli nie ma jeszcze badań, a tylko poprawić to zwykły fertilman, koszt miesięcznej kuracji to chyba ok 50 parę złotych 😉
 
reklama
Jeśli 120zl to za dużo to może spróbujcie z korzeniem maca w kapsułkach. Poprawia libido i jakość nasienia podobno też. No i jest tańszy.
No wydaje mi się, ze skoro nie ma żadnych podstaw, a maja na celu tylko poprawę funkcjonowania organizmu, to chyba jednak troszkę dużo. Tym bardziej ze jest dużo z podobnym składem po 60-70zl 🤔
A można wiedzieć co to za suplementy?

ProFertil ☺️
...
Dobre suple dla mężczyzn są niestety drogie. I fertilman plus kosztuje mniej więcej 120zl za miesiąc,a dodam, że nie jest najdroższy 😊 jeśli nie ma jeszcze badań, a tylko poprawić to zwykły fertilman, koszt miesięcznej kuracji to chyba ok 50 parę złotych 😉
No tak, zdaje sobie sprawę ze 120zł to wcale nie jest dużo, ale w przypadku gdy jest to uzasadnione. A nie w przypadku, ze a bo może się przydać cokolwiek, to kupmy coś drogiego. Wiadomo, jeżeli badania wyjdą złe to nawet i 300zł to nie będzie dużo, ale tak jak mówię, jak będą jakieś podstawy 😊 być może mam dziwne podejście, ale uważam że kasa na drzewach nie rośnie, a wydawać kasę być może w błoto to tez bez sensu 😅
 
Do góry