reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
No wydaje mi się, ze skoro nie ma żadnych podstaw, a maja na celu tylko poprawę funkcjonowania organizmu, to chyba jednak troszkę dużo. Tym bardziej ze jest dużo z podobnym składem po 60-70zl 🤔

ProFertil ☺️
No tak, zdaje sobie sprawę ze 120zł to wcale nie jest dużo, ale w przypadku gdy jest to uzasadnione. A nie w przypadku, ze a bo może się przydać cokolwiek, to kupmy coś drogiego. Wiadomo, jeżeli badania wyjdą złe to nawet i 300zł to nie będzie dużo, ale tak jak mówię, jak będą jakieś podstawy 😊 być może mam dziwne podejście, ale uważam że kasa na drzewach nie rośnie, a wydawać kasę być może w błoto to tez bez sensu 😅
Dlatego podałam wersję tańszą 😉 a zawierająca wiele fajnych składników 😊😊

To jest technologia smart :D odkurzacz rumba i inne iroboty sie chowają,
🤣 😂
 
No wydaje mi się, ze skoro nie ma żadnych podstaw, a maja na celu tylko poprawę funkcjonowania organizmu, to chyba jednak troszkę dużo. Tym bardziej ze jest dużo z podobnym składem po 60-70zl [emoji848]

ProFertil [emoji3526]
No tak, zdaje sobie sprawę ze 120zł to wcale nie jest dużo, ale w przypadku gdy jest to uzasadnione. A nie w przypadku, ze a bo może się przydać cokolwiek, to kupmy coś drogiego. Wiadomo, jeżeli badania wyjdą złe to nawet i 300zł to nie będzie dużo, ale tak jak mówię, jak będą jakieś podstawy [emoji4] być może mam dziwne podejście, ale uważam że kasa na drzewach nie rośnie, a wydawać kasę być może w błoto to tez bez sensu [emoji28]

My używamy zwykłego fertilmana za ok. 45 zł. Ma fajne składniki z działaniem nie tylko na poprawę nasienia w zasadzie. Jeszcze nie badaliśmy [emoji6]
 
A ja mam zagadkę, czy wierzyć w badania pewnego laboratorium czy też nie do końca. Tego samego dnia miałam badania w dwóch różnych przychodniach. W pierwszym TSH wyszło 2,2 i podniesiono mi dawkę, a teraz przyszły z drugiego jest 1,8 i podobno powinnam zostać na tej samej, bo aż tak nie przyrasta. Ale u nich też AMH mi wyszło 4,2, a w lipcu 3,99 i ogromny poziom kortyzolu i noradrenaliny, kilkakrotnie za duży. Każą się nie przejmować, ale ja nie wiem, czy to laboratorium ma jakieś obsuwy, czy jednak powinnam mieć wdrożone inne leczenie, no i z tym TSH też nie wiem, co robić, bo tydzień temu mi zwiększyli dawkę, że znów urosło i dalej będzie rosło, a tutaj już rzekomo nie urosło w ciągu ostatniego miesiąca i nie nadążam. 🤔
 
A ja mam zagadkę, czy wierzyć w badania pewnego laboratorium czy też nie do końca. Tego samego dnia miałam badania w dwóch różnych przychodniach. W pierwszym TSH wyszło 2,2 i podniesiono mi dawkę, a teraz przyszły z drugiego jest 1,8 i podobno powinnam zostać na tej samej, bo aż tak nie przyrasta. Ale u nich też AMH mi wyszło 4,2, a w lipcu 3,99 i ogromny poziom kortyzolu i noradrenaliny, kilkakrotnie za duży. Każą się nie przejmować, ale ja nie wiem, czy to laboratorium ma jakieś obsuwy, czy jednak powinnam mieć wdrożone inne leczenie, no i z tym TSH też nie wiem, co robić, bo tydzień temu mi zwiększyli dawkę, że znów urosło i dalej będzie rosło, a tutaj już rzekomo nie urosło w ciągu ostatniego miesiąca i nie nadążam. 🤔
Wszystkie wyniki powinno sie robic w 1 laboratorium ponieważ moga miec inne odczynniki, badz maszyny i ciężko porownac wyniki.
 
Wszystkie wyniki powinno sie robic w 1 laboratorium ponieważ moga miec inne odczynniki, badz maszyny i ciężko porownac wyniki.

Właśnie problem w tym, że ja mam dużo lekarzy, czasami nawet podobne dziedziny i każdy robi swoje badania i muszę robić to, co zlecają u nich. A z leczeniem też ich trzeba pilnować, bo się mało przejmują i ogarniają i teraz już sama nie wiem, co z tym faktem zrobić. Czy ciągnąć dalej tak jak jest, czy szukać dalej jakieś pomocy.
 
Właśnie problem w tym, że ja mam dużo lekarzy, czasami nawet podobne dziedziny i każdy robi swoje badania i muszę robić to, co zlecają u nich. A z leczeniem też ich trzeba pilnować, bo się mało przejmują i ogarniają i teraz już sama nie wiem, co z tym faktem zrobić. Czy ciągnąć dalej tak jak jest, czy szukać dalej jakieś pomocy.
Porownala bym 2x w tym samym laboratorium.
 
Hej, ja czekam na małpę aż przyjdzie, a następny cykl monitorowany więc zobaczymy co z tego wyjdzie ☺️
No ja nowa jestem, mam 27 lat z narzeczonym od pół roku się staramy. Miałam badania wszystko zachodzi u mnie prawidłowo z 7 lat temu stwierdzono u mnie PCOS ale miałam dosyć regularne miesiączki maksymalnie po 40 dniach. Teraz się już spóźnia ale jakoś małe optymistyczne myśli. Jedynie co mam dużo śluzu oraz czasem bóle brzucha i dziwne samopoczucie i zgagę. Pozdrawiam kochane ❣️❣️😀
 
reklama
No ja nowa jestem, mam 27 lat z narzeczonym od pół roku się staramy. Miałam badania wszystko zachodzi u mnie prawidłowo z 7 lat temu stwierdzono u mnie PCOS ale miałam dosyć regularne miesiączki maksymalnie po 40 dniach. Teraz się już spóźnia ale jakoś małe optymistyczne myśli. Jedynie co mam dużo śluzu oraz czasem bóle brzucha i dziwne samopoczucie i zgagę. Pozdrawiam kochane ❣️❣️😀
Witamy i życzymy powodzenia :)) No i trzymamy kciuki za II
 
Do góry