reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A ja nieważne jaką datę dam w tym kalendarzu chińskim, to każda, ale to każda, daje mi córkę. Jakbym w ogóle nie miała możliwości mieć syna. 🤣 Wg mnie to jest pić na wodę całkowity. Tym bardziej, że szanse są 50/50, więc wiadomo, że dosłownie połowie osób się sprawdzi, a połowie nie. :)
 
Cześć dziewczyny 👋🏽 Witam się serdecznie, mamy za sobą ponad rok starań, 2020 postanowił nie być dla nas łaskawy. Według badań wszystko ok, może tsh mogłoby być troszkę niższe.. generalnie, to jestem już padnięta psychicznie.. wszyscy dookoła mają dzieci, a nam się nie udaje.. Ale wierzę, że 2021 będzie łaskawy dla nas wszystkich! ♥️
 
A ja nieważne jaką datę dam w tym kalendarzu chińskim, to każda, ale to każda, daje mi córkę. Jakbym w ogóle nie miała możliwości mieć syna. 🤣 Wg mnie to jest pić na wodę całkowity. Tym bardziej, że szanse są 50/50, więc wiadomo, że dosłownie połowie osób się sprawdzi, a połowie nie. :)
jaasne, ja też biorę to z przymrużeniem oka, ale kurde sprawdził się dwa razy🙈 boje się ryzykować trzeci raz, bo chciałabym syna, a w perspektywie prawie calego roku same dziewczynki😂😂

Oczywiście troszkę się śmieję i w wakacje zaczniemy starania.... kwas foliowy i wiesiołek już zamówione....

Chociaż mój mąż to już dziś by chciał.... ja wolę trochę maluchy jeszcze odchować żeby łatwiej było jak się trzecie pojawi....🙈

I tylko ten dylemat.... wyspac sie w koncu czy zrobic sobie trzecie🙈
 
jaasne, ja też biorę to z przymrużeniem oka, ale kurde sprawdził się dwa razy[emoji85] boje się ryzykować trzeci raz, bo chciałabym syna, a w perspektywie prawie calego roku same dziewczynki[emoji23][emoji23]

Oczywiście troszkę się śmieję i w wakacje zaczniemy starania.... kwas foliowy i wiesiołek już zamówione....

Chociaż mój mąż to już dziś by chciał.... ja wolę trochę maluchy jeszcze odchować żeby łatwiej było jak się trzecie pojawi....[emoji85]

I tylko ten dylemat.... wyspac sie w koncu czy zrobic sobie trzecie[emoji85]
Nie da się wyspać na zapas[emoji6] będziesz spać do woli jak dzieci dorosna i pójdą w świat[emoji57] wtedy będziesz tęsknić za tymi nieprzespanymi nocami [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, jakie suple dla M? Chciałbym coś ogólnego, badania nasienia dopiero przed nami. Nie wiem, może jestem dziwna, ale lekarz polecił nam suple na poprawę jakości, ale dla mnie 120zł za miesiąc to jednak trochę dużo. Macie coś sprawdzonego? Co kupujecie?
 
Do góry