reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, jakie suple dla M? Chciałbym coś ogólnego, badania nasienia dopiero przed nami. Nie wiem, może jestem dziwna, ale lekarz polecił nam suple na poprawę jakości, ale dla mnie 120zł za miesiąc to jednak trochę dużo. Macie coś sprawdzonego? Co kupujecie?
Może zwykły fertilman. Poprawia płodność u mężczyzn. Miesięczne opakowanie to koło 45 zł. :) Skład ma bardzo zachęcający.
 
reklama
Właśnie problem w tym, że ja mam dużo lekarzy, czasami nawet podobne dziedziny i każdy robi swoje badania i muszę robić to, co zlecają u nich. A z leczeniem też ich trzeba pilnować, bo się mało przejmują i ogarniają i teraz już sama nie wiem, co z tym faktem zrobić. Czy ciągnąć dalej tak jak jest, czy szukać dalej jakieś pomocy.
Tak zgodze się z @Bosiek . Na swoim przykładzie nawet mogę powiedzieć, że co laborant to inne oko i jeden moze nie widziec nic nie pokojacego a drugi juz bije na alarm. Akurat u mnie diagnoza prawidlowa, ale czytalam ze nawet w kwestiach cytologii moga byc ogromne rozbierznosci :p a co dopiero inne markery, hormony etc. Zaoszczedzisz se stresu robiac w jednym labie badania :) I wyniki bedziesz miala w spojniejsze.
 
Oby się udało, bo z czasem już dołujące. Trzymam za was tez kciuki by nowy rok przyniósł dwupaka 🙏🏽🎉
Nie ma co się dołować, nie od razu rzym zbudowali :D i nie liczy się droga jaką musimy przejść tylko cel do jakiego dążymy :D Ale mi się tryb paolo coelio załączył XD. Kiedy kazda z nas bedzie utulac do snu swojego maluszka zapomni o przeszkodach przez jakie musiala przejsc.
 
Nie ma co się dołować, nie od razu rzym zbudowali :D i nie liczy się droga jaką musimy przejść tylko cel do jakiego dążymy :D Ale mi się tryb paolo coelio załączył XD. Kiedy kazda z nas bedzie utulac do snu swojego maluszka zapomni o przeszkodach przez jakie musiala przejsc.
Zapewne tak 😊
Polecacie jakieś witaminy bierzecie ? Brałam teraz przestałam może polecicie dobre ?
 
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa pisalam na grudniowych staraczkach ale powoli oswajam sie, ze zapewne bede zaraz u Was 😉 mam problem, rozkmine, moze pomożecie? Skopiuje tresc z grudniowych i wkleje tu.

Cześć dziewczyny. Dopiero założyłam tu konto mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie tu, pomimo, ze nikogo nie znam... 😊 pozwolilam sobie napisać pod ten watek, ponieważ jeszcze grudzień trwa, jeszcze mam dość mala szanse, ale mam... słuchajcie otóż staramy sie z moim M o dziecko. Bralam dotąd 2 lata tabletki antykoncepcyjne madinette, odstawiłam w sierpniu, kilka dni potem dostalam miesiączczke z odstawienia, zaczelam brac kwas foliowy i zaczęliśmy starania. Nie zajmowałam sie dotad swoimi płodnymi, kiedy, jak itd podeszłam do tematu moze uznacie malo odpowiedzialnie, bo byc moze powinnam najpierw obserwować swoje dni plodne, mierzyc temperaturę, ale dostalam od ginekologa zielone światło, aby brac kwas i sie starac i tak zrobilam. Jeden cykl... miesiaczka tydzien po terminie. Chociaz moje cykle trwaja 28 dni. Druga miesiaczka juz normalnie i tak w sumie do niedawna juz wyjaśniam w czym rzecz... otoz 24 listopada dostalam miesiączkę, miakam wcześniej 3 dni bole brzucha napięcie, ciezki humor... wiedziałam juz, ze klapa i idzie jak burza miesiaczka, nie mylilam sie. I zaraz po miesiączce znowu zaczęliśmy starania, miesiączkę powinnam dostac 22 grudnia, ale niespodzianka 13 grudnia wstaje rano, robie kawe, nie mam zadnych boli, nic mi nie dolega a zaczelam krwawic. Zrobilo mi sie przykro mysle sobie, pieknie... miesiaczka, ale znowu?! No nic... dzis wstaje i od rana czysto, sucho, brak oznak miesiączki. Nie używałam juz tampona, bo nie ma potrzeby, ale bardzo spuchły mi piersi bardzo mnie mrowia, myslalam, ze to moja psychika wiec zajelam sie czyms innym. Ale dotknac się nie moge bo tak mnie mocno bola za to brzuch wcale. Jak myślicie dlaczego tak szybko dostalam miesiączkę, dlaczego tak krótka? Powinnam isc z tym do ginekologa?
 
reklama
Mam i ja. Teraz pozostaje czekać tylko na okres.
@HeraUnique mogłabyś przypomnieć jak stosowałaś? 😉
 

Załączniki

  • IMG_20201215_162756.jpg
    IMG_20201215_162756.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 82
Do góry