reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Moja koleżanka urodziła 11 mc po CC, nawet nie zdążyła dostać pierwszego okresu. W prawdzie kolejną cesarką, ale cała ciąża rozwijała się prawidłowo i nie było żadnych problemów. Różnie się też organizm regeneruje, bo ja np. po każdym porodzie mam jakieś terapię hormonalne, bo nie chce się samo wygoić, jakieś dziwne zmiany powstają w endometrium, ale dużo osób goi się bez problemu i wszystko jest ok. Teoretycznie każą, żeby między cesarkami był rok przerwy, a jak dwa to już super.
 
reklama
Akurat jestem po zabiegu. Więc teraz mam kontrolę u swojego ginekologa za 3tyg, i zapewne min 3cykle na regenerację. Lekarze w mojej okolicy nie są zbyt postępowi. Już teraz słyszałam, że po CC stanowczo za szybko🤷
Moj mi kazał odczekać 12 mc na regeneracje macicny i wystarczy. I ten gin i poprzedni bo polozna zszokowana powierziala ze 2 lata. zaraz po cc krzyczalam trzymajac noworodka w ramionach, kiedy moge starac sie o kolejne. Także te 12 mc przezyje. No ale u mnie jeszcze kwestia doporwadzenia do kultury szyjki. Przynajmiej wiesz kiedy kontrola :p Moj chyba uznal ze jestem na tyle inteligetna ze sie sama domysle i pewnie obydwoje czekamy az przyjde dopiero z wynikiem hist pat. Bede dzwonic 21 i sie pytac... moze nie kaza mi czekac az 4 tyg.
 
Dziewczyny witam sie i ja! Jestem mamą 1,5 rocznej Mańki i 6 aniołków w niebie. Jestem tez po nowotworze. Zaczynamy z mężem myśleć o rodzeństwie dla córeczki. Oby 2021 rok był tak łaskawy jak 2019☺
Pozdrawiam! Aga
Jejku nowotwór brzmi poważnie. Najważniejsze że wszystko jest już dobrze. Też liczę że 2021 będzie dla mnie szczęśliwy. Z 2019 mam prawie roczną córkę:))
 
reklama
Jest masówka, ja sobie nawet niewyobrażalam ile dziewczyn przechodzi takie tragedię. W niedzielę jak byłam w szpitalu to lekarka mówiła że już nie są w stanie mnie przyjąć tak mają grafik zapchany a nie jestem jako pilna. Termin do czwartku. Przyjmowali mnie i 5 dziewczyn, po mnie następne 3 wjechały, a to było tylko do 12. Od razu wypis do domu tego samego dnia. Normalnie jak taśma na produkcji. Nie dziwię się znieczulenia pielęgniarek nie mają czasu na rozczulanie się. Gdyby nie okoliczności to pobyt i tak oceniam pozytywnie.
No ja w sumie też.
Dziewczyny, które maja już dzieciaczki w domu.... takie pytanie: chiński kalendarz się Wam sprawdził?
2x nie
 
Do góry