reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja mam potworny ból piersi, nie mogę ich dotknac, nie wspomnę o leżeniu. Nigdy tak nie miałam aż mnie to niepokoi.. Jestem ok 2 dni przed terminem miesiączki, czy to na miesiączkę czy może być wczesna ciąża? Bolą strasznie całe piersi, tragedia..
 
reklama
Ja mam potworny ból piersi, nie mogę ich dotknac, nie wspomnę o leżeniu. Nigdy tak nie miałam aż mnie to niepokoi.. Jestem ok 2 dni przed terminem miesiączki, czy to na miesiączkę czy może być wczesna ciąża? Bolą strasznie całe piersi, tragedia..

Progesteron odpowiada za ból piersi i jest to normalne w drugiej fazie cyklu
 
Hej Dziewczyny, oficjalnie dołączam do staraczek 2021. Jestem po stracie w lutym 2020 i ciężko było mi podjąć decyzje o tym, aby próbować ponownie, bo bardzo przeżyliśmy z Mężem to, co stało się rok temu...Przez rok przebadałam się od stóp do głów i wyszły mi mutacje w genach PAI-1 oraz w obydwu MTHFR. Dodatkowo dodatnie IGM kardiolipinowe. Lekarz prowadzący zalecił mi kwas acetylosalicylowy a od dodatniego testu Clexane i Encorton, niestety nie mogę przełykać tabletek wiec biorę aspirynę zamiast acardu od czasu starań. Mam nadzieje, że tak można, lekarz stwierdził, abym spróbowała... zaczęliśmy jakieś 3 tygodnie temu...teraz za 8 dni mam mieć okres, ale już teraz czuje się jakoś inaczej... ciągnie mnie podbrzusze jakby kłuje jajnik...mam metaliczny smak, nie mam apetytu, boje się bo z jednej strony tak bardzo chciałabym zajść w ciąże, z drugiej jednak ten strach czy wszystko będzie ok... może nadinterpretowywuje niektóre symptomy nie wiem. W każdym razie dołączam do Was Kochane i zaczynamy się starać o nasze maleńkie szczęście. ❤️
 
Ja mam potworny ból piersi, nie mogę ich dotknac, nie wspomnę o leżeniu. Nigdy tak nie miałam aż mnie to niepokoi.. Jestem ok 2 dni przed terminem miesiączki, czy to na miesiączkę czy może być wczesna ciąża? Bolą strasznie całe piersi, tragedia..

Ja mam tak od kilku cykli, wcześniej ból pojawiał się 2-3 dni przed okresem, teraz zdarza się że pojawia się już nawet jakieś 10-12 dni przed miesiączką (czyli tuż po domniemanej przeze mnie owulacji). Niestety jest to normalne w drugiej fazie cyklu i nie oznacza ciąży.
 
Hej Dziewczyny, oficjalnie dołączam do staraczek 2021. Jestem po stracie w lutym 2020 i ciężko było mi podjąć decyzje o tym, aby próbować ponownie, bo bardzo przeżyliśmy z Mężem to, co stało się rok temu...Przez rok przebadałam się od stóp do głów i wyszły mi mutacje w genach PAI-1 oraz w obydwu MTHFR. Dodatkowo dodatnie IGM kardiolipinowe. Lekarz prowadzący zalecił mi kwas acetylosalicylowy a od dodatniego testu Clexane i Encorton, niestety nie mogę przełykać tabletek wiec biorę aspirynę zamiast acardu od czasu starań. Mam nadzieje, że tak można, lekarz stwierdził, abym spróbowała... zaczęliśmy jakieś 3 tygodnie temu...teraz za 8 dni mam mieć okres, ale już teraz czuje się jakoś inaczej... ciągnie mnie podbrzusze jakby kłuje jajnik...mam metaliczny smak, nie mam apetytu, boje się bo z jednej strony tak bardzo chciałabym zajść w ciąże, z drugiej jednak ten strach czy wszystko będzie ok... może nadinterpretowywuje niektóre symptomy nie wiem. W każdym razie dołączam do Was Kochane i zaczynamy się starać o nasze maleńkie szczęście. [emoji3590]

8 dni do miesiączki to jeszcze bardzo długo (zakładam, ze owulacje masz potwierdzona w jakiś sposób), jesteś dopiero na początku fazy lutealnej.
 
Ja mam potworny ból piersi, nie mogę ich dotknac, nie wspomnę o leżeniu. Nigdy tak nie miałam aż mnie to niepokoi.. Jestem ok 2 dni przed terminem miesiączki, czy to na miesiączkę czy może być wczesna ciąża? Bolą strasznie całe piersi, tragedia..
Może być i ciąża i nadchodzący okres 😊 Jeśli bolą Cie bardziej niż zazwyczaj to jest szansa że to ciąża ;) robiłaś test ?
 
Hej Dziewczyny, oficjalnie dołączam do staraczek 2021. Jestem po stracie w lutym 2020 i ciężko było mi podjąć decyzje o tym, aby próbować ponownie, bo bardzo przeżyliśmy z Mężem to, co stało się rok temu...Przez rok przebadałam się od stóp do głów i wyszły mi mutacje w genach PAI-1 oraz w obydwu MTHFR. Dodatkowo dodatnie IGM kardiolipinowe. Lekarz prowadzący zalecił mi kwas acetylosalicylowy a od dodatniego testu Clexane i Encorton, niestety nie mogę przełykać tabletek wiec biorę aspirynę zamiast acardu od czasu starań. Mam nadzieje, że tak można, lekarz stwierdził, abym spróbowała... zaczęliśmy jakieś 3 tygodnie temu...teraz za 8 dni mam mieć okres, ale już teraz czuje się jakoś inaczej... ciągnie mnie podbrzusze jakby kłuje jajnik...mam metaliczny smak, nie mam apetytu, boje się bo z jednej strony tak bardzo chciałabym zajść w ciąże, z drugiej jednak ten strach czy wszystko będzie ok... może nadinterpretowywuje niektóre symptomy nie wiem. W każdym razie dołączam do Was Kochane i zaczynamy się starać o nasze maleńkie szczęście. ❤️
Ja tez jestem po stracie ale niedawnej... i strach jest ciagle z tyłu głowy ale trzeba mieć nadzieje, że wszystko będzie dobrze. A co do syptomów to normalne gdy tak bardzo marzy się o dzieciatku. Życze powodzenia :)
 
8 dni do miesiączki to jeszcze bardzo długo (zakładam, ze owulacje masz potwierdzona w jakiś sposób), jesteś dopiero na początku fazy lutealnej.
Faza lutealna trwa zwykłe około 14 dni, 8 dni do miesiączki czyli 6 po domniemanej owulacji czyli może dochodzić do zagnieżdżenia zakładając ze doszło do zaplodnienia. Więc coś mozna juz odczuwać. @coca zastanawiam się czemu tak gasisz każdą osobę tu na forum... Mogłabyś być nieco bardziej łaskawsza 😊
 
reklama
Faza lutealna trwa zwykłe około 14 dni, 8 dni do miesiączki czyli 6 po domniemanej owulacji czyli może dochodzić do zagnieżdżenia zakładając ze doszło do zaplodnienia. Więc coś mozna juz odczuwać. @coca zastanawiam się czemu tak gasisz każdą osobę tu na forum... Mogłabyś być nieco bardziej łaskawsza [emoji4]

Faza lutealna trwa zwykle 10-16 dni, wiec koleżanka może być zarówno 2dpo jak i 8dpo. Nie sprecyzowała wiec domniemam tak samo jak Ty. O jakiej łaskawości mówisz? Jak ktoś pyta czy ból piersi po owulacji jest normalny to co mam napisać, ze to ciąża? Nie będę wszystkim po kolei pisać ze napewno są w ciąży, pisze obiektywnie co to może być i z czego wynikać.
 
Do góry