reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

U mnie ma być metoda HyCoSy (z podaniem jakiejś specjalnej pianki kontranstujacej). Troszke sie właśnie obawiam bólu bo pamiętam ze przy biopsji endometrium mało co nie zemdlałam z bólu i chyba mam niski próg bo inne dziewczyny określały ten zabieg jako "nieprzyjemny". Ale! Co ma być to będzie- jakos przeżyje 😉🙃 Cel uświęca środki wiec jak mam się pomęczyć trochę zeby zobaczyć za jakiś czas 2 kreseczki to wiem ze warto 😊
Ta sama motywacja :) też tak sobie tłumaczę. Dlatego ból nie ma żadnego znaczenia dla mnie :)
 
reklama
To może beta? Kochana ja przez 3 lata nawet kreski 2 na owulacyjnym nie widziałam. A druga sprawa test nie zawsze pokaże poprawnie. Mam 8 letnia córkę każdy mówił że jestem w ciąży ale to dosłownie każdy bo wymiotowalam na wszystko, test negatywny wizyta u ginekologa tabletki antykoncepcyjne ciąży brak. I tak przez 3 miesiące okres miałam normalnie tylko wymioty wstręt na wszystko. Poszłam na bete poziom zero poszliśmy do ginekologa bo coś mówiono że może torbiel też daje takie oznaki A okres i tak jest. Na wizycie dowiedziałam się że mam bobasa w brzuchu to małe coś cyckalo sobie uwczesnie kciuk takie mamy nawet zdjęcie. Ciąża wdg rozmiaru wskazywała by poczęcie koniec grudnia początek stycznia A 13 lutego miałam ta pamiętam wizytę co niby w ciąży nie byłam. Do samego końca ciąży testy negatywne, miesiączka całą ciążę w punkt terminowo córką 10/10 także wszystko jest mozliwe. Ja głównie patrzę po tamtym na to co powie ginekolog. Mój mąż gdy się teraz staramy też powtarza pamiętasz jak było z Nadia ☺️☺️
To naprawde cud 😘 To tak chyba jest, ze jak dziecko sobie upatrzy rodzicow, to bez wzgledu na wszystko trafi do tego brzuszka ;)😇 Gratuluje zdrowej corci i zycze powodzenia w staraniach o kolejnego malca 💕
 
Wizę na miłość oglądam [emoji16] lubię te ich dramy
Naprawde???! Wow wkoncu kogos znalazlam do plotek 🤣 Jak do tej pory jedynie z moim partnerem jestesmy uzaleznieni od wszystkich spin-offow 😉 Na reddit maja cala spolecznosc i w sumie fajne memy.
Chcialam nawet poduszke z Wielkim Edem, ale moj facet zgodzil sie jedynie na naklejki na lodowke z roznymi postaciami 😂
 
To naprawde cud 😘 To tak chyba jest, ze jak dziecko sobie upatrzy rodzicow, to bez wzgledu na wszystko trafi do tego brzuszka ;)😇 Gratuluje zdrowej corci i zycze powodzenia w staraniach o kolejnego malca 💕
No powiem tak że ciąża z tym bobasem wtedy pokazała mi najgorsza stronę czasu ciężarnych Boże jak sobie przypomnę co ja znia przechodziła w życiu wiedząc że 2 tak samo bd przebiegać nie podeszła bym do starań. Uwierz mi że już grypa żołądkowa jest lagodniejsza. 🤣🤣🤣 pamiętam to jak bym wczoraj ta ciążę przechodziła. Sam poród cud miod malina 10 minut i po krzyku ( którego nawet nie bylo) urodziłam psikajac na pyłek gdy położna chciała zdjąć mi kołderką i rozłożyć fotel do rodzenia 🤣🤣 teraz mam więcej problemów z zajściem ale wszystko jest możliwe.
 
O kurcze to i beta nie wyszła i test? Ale jaja :) no i mimo to dziecko zdrowe. Cuda sie zdarzają. Dobrze ze się wszystko super skończyło :)
No powiem Ci że ciąża z tym mlym gadem w środku była najgorsza jaka tylko sobie można wyobrazić. Kazdy wiedzial ze bywaja trudne ciaze ale ja to mialam terror. Nic nie moglam doslownie nic. Nie bylam ta szczesliwa ciezarna co robila zdj brzuszka, promieniala i wg cud miod. Mój mąż nawet narysował mnie z tamtych czasów i od początku było mówione że mam w sobie "aliena" to cis z filmu predator 🤣🤣🤣 śmiech śmiechem ale boziu nie życzę nikomu takiego przeżycia. Córka jest do dzisiaj uważana przez lekarzy jako cud po tym co przeszliśmy od narodzin aż do 3 roku życia.
 
Mój Wizy nie lubi - tak twierdzi. Ale jak puszcze to patrzy i ostro komentuje [emoji1787]
Taka poduszka to byłoby coś [emoji1787]
Naprawde???! Wow wkoncu kogos znalazlam do plotek [emoji1787] Jak do tej pory jedynie z moim partnerem jestesmy uzaleznieni od wszystkich spin-offow [emoji6] Na reddit maja cala spolecznosc i w sumie fajne memy.
Chcialam nawet poduszke z Wielkim Edem, ale moj facet zgodzil sie jedynie na naklejki na lodowke z roznymi postaciami [emoji23]
 
No powiem Ci że ciąża z tym mlym gadem w środku była najgorsza jaka tylko sobie można wyobrazić. Kazdy wiedzial ze bywaja trudne ciaze ale ja to mialam terror. Nic nie moglam doslownie nic. Nie bylam ta szczesliwa ciezarna co robila zdj brzuszka, promieniala i wg cud miod. Mój mąż nawet narysował mnie z tamtych czasów i od początku było mówione że mam w sobie "aliena" to cis z filmu predator 🤣🤣🤣 śmiech śmiechem ale boziu nie życzę nikomu takiego przeżycia. Córka jest do dzisiaj uważana przez lekarzy jako cud po tym co przeszliśmy od narodzin aż do 3 roku życia.

Witam w klubie. Ja też w ciąży dopiero poczułam jak wygląda piekło. Już się niczego nie boję. 👍
 
reklama
Witam w klubie. Ja też w ciąży dopiero poczułam jak wygląda piekło. Już się niczego nie boję. 👍
Hahaha, mówisz że piekło kochana ja te 8 lat temu marzyłam o piekle bo to co przechodziła nie wiem jak nazwać. Wspominam jak dziś jak wyglądał mój dojazd do ginekologa A miałam to 30km po za miastem i jedyne co mogę powiedzieć nie życzę nikomu wysiadacz autobusu co przystanek, iść ulica wymiotować na każdego minietego pachnacego człowieka. Ja jak taki typowy odludz nawet w poczekalniach czekałam przez budynkiem zdala od ludzi A na wizytę wchodzilam na bezdechu by nie zwymiotowac po zamknieciu drzwi od gabinetu. Terrorrrr i jeszcze raz terrorr 🤣🤣🤣🤣
 
Do góry