reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja normalnie chodzę do endokrynologa co pół roku. Raz na jakiś czas robię sobie badanie całej trójki tarczycowej prywatnie. Do gina chodzę osobno. Ja endometrium mam w okolicach 10mm
No to się możesz cieszyć. u mnie faza od owulacji do 🙈 jest tak krótka że endometrium za szybko maleje lub też wg nie rośnie. Wczoraj mimo że rutynowo wizyta u gin dowiedziałam się duuuzo więcej niż u ginekologa który mnie widywal co 2 tygodnie. Więc śmiało wiem jak nabrać rozpędu
 
A co to za serial? Zaintrygowałaś mnie, [emoji16]
Kath and Kim :) Australijski serial komediowy ze wczesnych lat 2000 🥰 Jak na przyklad jestem sama w domu i cos jem, to musze wlaczyc ten serial, bo inaczej mi jedzenie nie smakuje 🤣
Wczesniej tak mialam z Peep Show. Ten tez polecam 😉
A tak przy okazji, to jest tutaj jakas dziewczyna, ktora oglada Wize na Milosc? W pl jest na TLC Polska.
Jesli lubicie zwiazkowe dramy, to polubicie to na bank :yes:
 
Miodowe lata są na YouTube ;)
edit: właśnie sprawdziłam, jednak już nie ma tego zbyt wiele 🤔 kiedyś trzeba było wpisać krawczykowe lata albo медовые годы
Wlasnie usuniete prawie wszystko zostalo. Pamietam kilka lat temu juz szukalam wszedzie gdzie sie da 😔
 
Przez 3 lata nic, a zobaczenie jednej kreski to jak obuchem w pysk :) wolę nie widziec tego.
To może beta? Kochana ja przez 3 lata nawet kreski 2 na owulacyjnym nie widziałam. A druga sprawa test nie zawsze pokaże poprawnie. Mam 8 letnia córkę każdy mówił że jestem w ciąży ale to dosłownie każdy bo wymiotowalam na wszystko, test negatywny wizyta u ginekologa tabletki antykoncepcyjne ciąży brak. I tak przez 3 miesiące okres miałam normalnie tylko wymioty wstręt na wszystko. Poszłam na bete poziom zero poszliśmy do ginekologa bo coś mówiono że może torbiel też daje takie oznaki A okres i tak jest. Na wizycie dowiedziałam się że mam bobasa w brzuchu to małe coś cyckalo sobie uwczesnie kciuk takie mamy nawet zdjęcie. Ciąża wdg rozmiaru wskazywała by poczęcie koniec grudnia początek stycznia A 13 lutego miałam ta pamiętam wizytę co niby w ciąży nie byłam. Do samego końca ciąży testy negatywne, miesiączka całą ciążę w punkt terminowo córką 10/10 także wszystko jest mozliwe. Ja głównie patrzę po tamtym na to co powie ginekolog. Mój mąż gdy się teraz staramy też powtarza pamiętasz jak było z Nadia ☺️☺️
 
Aha. No to faktycznie tak jak i ja 🙈 Ja bylam przez 3 cykle stymulowana Closibegytem (u zwykłego gin) ale niestety tylko w jednym cyklu była owulacja. Takze organizm średnio reagował. Teraz mam zmienione na Aromek (substancja aktywna Letrozolum- wiec jest szansa ze to ta sama jak u Ciebie będzie ☺). Mam nadzieję, że organizm zareaguje i wreszcie się uda doprowadzić do owulacji 🤞🏻
Ile masz latek? Mi mówiła że wiek odgrywa największą rolę w tym wszystkim związanym z wywołaniem owulacji. Więc tu mam nadzieję że wygrałam bo mam 24. Widzisz, u zwykłego gina coś dostałaś na owulacje mi dała ovarin tylko haha. Mówiła że to wykracza poza nfz i nie może mi pomóc. Poszłam do innego gina, to też ginekolog a nie jakaś poradnia niepłodności z tym że mówiła że już trochę tych dzieci zrobiła i mam się nie obawiać i właśnie zaieopinkwaks6mi drożność u niej na oddziale i to na nfz, bo w tym gabinecie 600zl. Super babka. No i coś tu mam nadzieję pchnie się do przodu. Jeśli będą drożne to jedyne co mi jest to cykle bezowulacyjne, bo pcos, tarczycy ani nic innego nie mam. Co ciekawe lekarzowi na nfz prolaktyna się podobała. Norma była do 35,ja miałam prawie 31. Temu lekarzowi się nie podobała, mówiła że do zajścia za duża i od raz dostinex dostałam (a weź go znajdź w aptece) ale jakos się udało. A Tobie prócz bezowulacyjnych i pcos coś jeszcze dolega? :)
 
To może beta? Kochana ja przez 3 lata nawet kreski 2 na owulacyjnym nie widziałam. A druga sprawa test nie zawsze pokaże poprawnie. Mam 8 letnia córkę każdy mówił że jestem w ciąży ale to dosłownie każdy bo wymiotowalam na wszystko, test negatywny wizyta u ginekologa tabletki antykoncepcyjne ciąży brak. I tak przez 3 miesiące okres miałam normalnie tylko wymioty wstręt na wszystko. Poszłam na bete poziom zero poszliśmy do ginekologa bo coś mówiono że może torbiel też daje takie oznaki A okres i tak jest. Na wizycie dowiedziałam się że mam bobasa w brzuchu to małe coś cyckalo sobie uwczesnie kciuk takie mamy nawet zdjęcie. Ciąża wdg rozmiaru wskazywała by poczęcie koniec grudnia początek stycznia A 13 lutego miałam ta pamiętam wizytę co niby w ciąży nie byłam. Do samego końca ciąży testy negatywne, miesiączka całą ciążę w punkt terminowo córką 10/10 także wszystko jest mozliwe. Ja głównie patrzę po tamtym na to co powie ginekolog. Mój mąż gdy się teraz staramy też powtarza pamiętasz jak było z Nadia ☺️☺️
O kurcze to i beta nie wyszła i test? Ale jaja :) no i mimo to dziecko zdrowe. Cuda sie zdarzają. Dobrze ze się wszystko super skończyło :)
 
reklama
Wizę na miłość oglądam [emoji16] lubię te ich dramy
Kath and Kim :) Australijski serial komediowy ze wczesnych lat 2000 [emoji3059] Jak na przyklad jestem sama w domu i cos jem, to musze wlaczyc ten serial, bo inaczej mi jedzenie nie smakuje [emoji1787]
Wczesniej tak mialam z Peep Show. Ten tez polecam [emoji6]
A tak przy okazji, to jest tutaj jakas dziewczyna, ktora oglada Wize na Milosc? W pl jest na TLC Polska.
Jesli lubicie zwiazkowe dramy, to polubicie to na bank :yes:
 
Do góry