reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No powiem Ci że ciąża z tym mlym gadem w środku była najgorsza jaka tylko sobie można wyobrazić. Kazdy wiedzial ze bywaja trudne ciaze ale ja to mialam terror. Nic nie moglam doslownie nic. Nie bylam ta szczesliwa ciezarna co robila zdj brzuszka, promieniala i wg cud miod. Mój mąż nawet narysował mnie z tamtych czasów i od początku było mówione że mam w sobie "aliena" to cis z filmu predator 🤣🤣🤣 śmiech śmiechem ale boziu nie życzę nikomu takiego przeżycia. Córka jest do dzisiaj uważana przez lekarzy jako cud po tym co przeszliśmy od narodzin aż do 3 roku życia.
Ja tez mialam fatalna ciaze, zamiast tyc to tylko chudlam bo nie bylam w stanie nic zjesc, wszystko zwracalam i to do 5 miesiaca. Dramat. Kazdy jeden zapach swiata to byl dla mnie smrod nie do przezycia. Nawet obok kuchni przejsc nie moglam bo zaraz pedem do lazienki ... do sklepu isc nie moglam bo albo perfumy albo zapach pieczywa powodowaly ze uciekalam zeby poza sklepem zwymiotowac. Maz nic nie mogl przy mnie jesc, wiec na czas obiadu czy cos siedzialam w lazience ... pozniej jak mi sie wymioty uspokoily (ale mdlosci byly) to sie okazalo ze corka sie wybiera na ten swiat w 26 tc. Trafilam do szpitala juz z akcja porodowa ... takim oto cudem lezalam plackiem do konca ciazy. Tylko byly szpitale, kroplowki, masa lekow i co kilka tygodni hamowanie akcji porodowej 🤦‍♀️
Jestem sadystka bo chce to przechodzic znowu 🤣. Znaczy sie dziecko chce miec ale czas ciazy to bym najchetniej przespala 🙄
 
reklama
Ja tez mialam fatalna ciaze, zamiast tyc to tylko chudlam bo nie bylam w stanie nic zjesc, wszystko zwracalam i to do 5 miesiaca. Dramat. Kazdy jeden zapach swiata to byl dla mnie smrod nie do przezycia. Nawet obok kuchni przejsc nie moglam bo zaraz pedem do lazienki ... do sklepu isc nie moglam bo albo perfumy albo zapach pieczywa powodowaly ze uciekalam zeby poza sklepem zwymiotowac. Maz nic nie mogl przy mnie jesc, wiec na czas obiadu czy cos siedzialam w lazience ... pozniej jak mi sie wymioty uspokoily (ale mdlosci byly) to sie okazalo ze corka sie wybiera na ten swiat w 26 tc. Trafilam do szpitala juz z akcja porodowa ... takim oto cudem lezalam plackiem do konca ciazy. Tylko byly szpitale, kroplowki, masa lekow i co kilka tygodni hamowanie akcji porodowej 🤦‍♀️
Jestem sadystka bo chce to przechodzic znowu 🤣. Znaczy sie dziecko chce miec ale czas ciazy to bym najchetniej przespala 🙄
Heheh to witaj jednak w klubie ja to miałam aż do samego porodu. Plus to że modlili mnie nawet jak chciałam się wykąpać A na zapach kosmetyków przy malowaniu się rano wyglądało to mniej-więcej tak stół na środku lusterko po prawej kosmetyki po lewej miską otwarcie tuszu czy pudru sruuu wymioty tak że wiem co A też mogę śmiało mówić że bawią się w sadysta. Hehehe ale mamy już inne nastawienie. Przygotowani jesteśmy na sterylizacjedomu na czas ciąży gdyby były znów jazdy 🤣🤣🤣 chodź pewnie masz to co ja, chęć bobaska aż normalnie pobudza do chęci czucia tego że chcesz wymiotować na wszystko 🤣🤣
 
To może beta? Kochana ja przez 3 lata nawet kreski 2 na owulacyjnym nie widziałam. A druga sprawa test nie zawsze pokaże poprawnie. Mam 8 letnia córkę każdy mówił że jestem w ciąży ale to dosłownie każdy bo wymiotowalam na wszystko, test negatywny wizyta u ginekologa tabletki antykoncepcyjne ciąży brak. I tak przez 3 miesiące okres miałam normalnie tylko wymioty wstręt na wszystko. Poszłam na bete poziom zero poszliśmy do ginekologa bo coś mówiono że może torbiel też daje takie oznaki A okres i tak jest. Na wizycie dowiedziałam się że mam bobasa w brzuchu to małe coś cyckalo sobie uwczesnie kciuk takie mamy nawet zdjęcie. Ciąża wdg rozmiaru wskazywała by poczęcie koniec grudnia początek stycznia A 13 lutego miałam ta pamiętam wizytę co niby w ciąży nie byłam. Do samego końca ciąży testy negatywne, miesiączka całą ciążę w punkt terminowo córką 10/10 także wszystko jest mozliwe. Ja głównie patrzę po tamtym na to co powie ginekolog. Mój mąż gdy się teraz staramy też powtarza pamiętasz jak było z Nadia ☺️☺️
I to są właśnie takie sytuacje ze się człowiek zastanawia jak to jest możliwe! 😱😬 organizm ludzki jest niesamowity, w życiu bym nie pomyślała że może być tak że testy są negatywne całą ciążę i okres jest normalnie 😁
 
I to są właśnie takie sytuacje ze się człowiek zastanawia jak to jest możliwe! 😱😬 organizm ludzki jest niesamowity, w życiu bym nie pomyślała że może być tak że testy są negatywne całą ciążę i okres jest normalnie 😁
No mówię Ci poważnie. Dla tego u mnie jak np nie było mojej ginekolog A musiałam iść na wizytę to zaraz były afery że krwawie że łożysko się odklei itp. I po pokazaniu dopiero zapisu że mam miesiączka normalnie przestali nowi lekarze panikowac. A na sama porodowke trafiłam jakoś 2 tyg po @@
 
No mówię Ci poważnie. Dla tego u mnie jak np nie było mojej ginekolog A musiałam iść na wizytę to zaraz były afery że krwawie że łożysko się odklei itp. I po pokazaniu dopiero zapisu że mam miesiączka normalnie przestali nowi lekarze panikowac. A na sama porodowke trafiłam jakoś 2 tyg po @@
Dobrze że wszystko dobrze się skończyło i masz teraz córeczkę i wszystko jest w porządku 😍 moja teściowa mi opowiadała ze też normalnie @ miała przez kilka miesięcy podczas ciąży z moim mężem 😁 i to tak normalnie, z bólem brzucha itp. Wiadomo to już było ponad 30 lat temu ale i tak, poszła któregoś razu do gina ze nagle @ nie ma a tam ciąża 5 miesięcy 😬🙈
 
Dobrze że wszystko dobrze się skończyło i masz teraz córeczkę i wszystko jest w porządku 😍 moja teściowa mi opowiadała ze też normalnie @ miała przez kilka miesięcy podczas ciąży z moim mężem 😁 i to tak normalnie, z bólem brzucha itp. Wiadomo to już było ponad 30 lat temu ale i tak, poszła któregoś razu do gina ze nagle @ nie ma a tam ciąża 5 miesięcy 😬🙈
To ja miałam tak samo. Hehe dla tego np teraz mimo tego że wczoraj dowiedziałam się że miałam owulacje na 3 dni przed tym jak w dzień wizyty dostałam 🙈🙈 mnie nie zdziwiło. Niby faza lutealna musi trwać 2 tyg. Bo tak jest i Uuu. ale na dobra sprawę to kiedyś się nie dokladne sprawdzenie ile trwa itp. I jak widac zdazyc to sie moze wszystko. w
 
To ja miałam tak samo. Hehe dla tego np teraz mimo tego że wczoraj dowiedziałam się że miałam owulacje na 3 dni przed tym jak w dzień wizyty dostałam 🙈🙈 mnie nie zdziwiło. Niby faza lutealna musi trwać 2 tyg. Bo tak jest i Uuu. ale na dobra sprawę to kiedyś się nie dokladne sprawdzenie ile trwa itp. I jak widac zdazyc to sie moze wszystko. w
W zeszłym roku w lato miałam owulację w 16dc i następną w 35dc, cykl trwał bodajże 47 dni także mnie też już powoli mało co dziwi 😂
 
W zeszłym roku w lato miałam owulację w 16dc i następną w 35dc, cykl trwał bodajże 47 dni także mnie też już powoli mało co dziwi 😂
Hehe no co racja to racja. Ja się nie bd kierować stereotypami A tym jak wychodzi na badaniach. Kochana jak w 2018r wierzyłam testy owu to mi wskazywało że co chwilę miałam. I pytałam na grupie itp i każdy się dziwił że aż taki dubel owulacji
 
To ja miałam tak samo. Hehe dla tego np teraz mimo tego że wczoraj dowiedziałam się że miałam owulacje na 3 dni przed tym jak w dzień wizyty dostałam [emoji85][emoji85] mnie nie zdziwiło. Niby faza lutealna musi trwać 2 tyg. Bo tak jest i Uuu. ale na dobra sprawę to kiedyś się nie dokladne sprawdzenie ile trwa itp. I jak widac zdazyc to sie moze wszystko. w

A kto Ci powiedział ze faza lutealna musi trwać 2 tygodnie?
 
reklama
A kto Ci powiedział ze faza lutealna musi trwać 2 tygodnie?
Głównie na wszystkich stronach piszą że tyle trwa lub jest wydłużony od 10 do 16 dni lub skrócona najmniej do 10. Jak rozmawiałam z innym ginekologie to mi powiedział że nie realne jest że miałam owulacje na kilka dni przed 🙈 i lekarz co wykonywał usg się nie zna. To była rozmowa na czacie z innym lekarzem co głównie chciałam o coś innego dopytać. I on tak jak ja Ci wyżej napisałam też mi ta formulke napisał
 
Do góry