reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Moja kotka stroni od uczuć, a w miesiąc w którym zaszłam w ciąże to przyszła w nocy się położyła na klatce piersiowej i spała pół nocy. Wtedy rano wiedziałam, że to na bank ciąża. Wydaje mi się ze to musiał być dzień zagnieżdżenia. Trzymam kciuki! 💪
Moich rodziców kotka też tak robi ze mną w tym cyklu, chodzi za mną, kładzie się na brzuch i ugniata sobie miejsce. Jeden weekend zostałam na noc u rodziców bez męża ( korka męża się boi 😅) to przespała całą noc ze mną, aż tata był zawiedziony, że z nim nie spala jak co noc. A teraz w niedzielę położyła mi głowę na brzuchu 😅 mama robi sobie nadzieję, a ja wiem że to przez CLO, który brałam, więc czuła jak jajniki pracują 😅
 
reklama
Dziewczyny, a wiedzialyscie, ze podobno mozna wyczuc ciaze przy badaniu pulsu? 😲 niby puls sie zmienia i wprawiona pielegniarka, czy lekarz moze to wylapac. Moja kierowniczka w pracy jest pielegniarka i tak wyczula ciaze jednej dziewczyny. Ja sie smialam jak mi to powiedzieli, ale poczytalam i niby jest to mozliwe 🤷🏻‍♀️
 
Ja też już miałam dosłownie wszystkie z objawów ciążowych, a ciąży do dzisiaj brak 😂 także sama już na siebie patrzę z przymrużeniem oka jak zaczyna mnie "mdlić" albo jak mam "bolesne i pełne piersi" 🙈 i sama sobie później tłumaczę że najpewniejszym objawem jest brak miesiączki 🤷🏻‍♀️
To prawda, ale ile ja sie juz nasluchalam dziewczyn, ktore mi mowily, ze do 4 miesiaca mialy okresy w terminie, normalna ilosc i dlugosc plus bol menstruacyjny 🤷🏻‍♀️ Nie mam powodu im nie wierzyc, ale tez mi ciezko w to uwerzyc, bo lekarze mowia, ze to nie mozliwe
 
To prawda, ale ile ja sie juz nasluchalam dziewczyn, ktore mi mowily, ze do 4 miesiaca mialy okresy w terminie, normalna ilosc i dlugosc plus bol menstruacyjny 🤷🏻‍♀️ Nie mam powodu im nie wierzyc, ale tez mi ciezko w to uwerzyc, bo lekarze mowia, ze to nie mozliwe
Też to słyszałam i powiem Ci że nie wiem czy to takie niemożliwe... Gdzieś czytałam, że jak się zarodek zagnieździ z jednej strony macicy to druga, przeciwległa strona może podlegać "normalnemu" złuszczaniu śluzówki. Na ile w tym prawdy to nie wiem, był to jakiś artykuł medyczny bodajże na stronie kliniki leczenia niepłodności ale za skarby już tego nie znajdę 😩 Jednak lekarzem nie jestem, mi też wydaje się to niemalże niemożliwe a podobno się zdarza 🤷🏻‍♀️
 
No właśnie, każdy organizm jest inny i w zasadzie tylko długotrwałe poznawanie go i jego reakcji jest w stanie coś powiedzieć, chociaż oczywiście szukanie objawów na siłę też nie jest dobre. Tak jak pisałaś wyżej - pierwszym w miarę pewnym objawem jest brak 🐵 (chociaż to też w pewnych przypadkach nie działa 🤣). Przez te kilka miesięcy starań starałam sobie uświadomić że nakręcanie się i szukanie objawów wyrządza więcej szkody niż pożytku, więc w ostatnim cyklu po prostu odpuściłam obsesyjne myślenie o tym czy się uda czy nie, odpuściłam testowanie wcześniej niż w terminie spodziewanej 🐵 i jakoś tak na luzie się to odbyło wszystko ☺
Masz racje, wszystko na spokojnie powinno sie odbywac. Od nastepnego cyklu zero obsesji 🤞🏼
 
Też to słyszałam i powiem Ci że nie wiem czy to takie niemożliwe... Gdzieś czytałam, że jak się zarodek zagnieździ z jednej strony macicy to druga, przeciwległa strona może podlegać "normalnemu" złuszczaniu śluzówki. Na ile w tym prawdy to nie wiem, był to jakiś artykuł medyczny bodajże na stronie kliniki leczenia niepłodności ale za skarby już tego nie znajdę 😩 Jednak lekarzem nie jestem, mi też wydaje się to niemalże niemożliwe a podobno się zdarza 🤷🏻‍♀️
No wlansie i jak tu sie nie nakrecac przy takich newsach? 😂 niby okres moge dostac, a gdzies z tylu glowy mysl “No a moze w moim przypadku tez tak bedzie, ze okres w ciazy”? 🤣
 
No wlansie i jak tu sie nie nakrecac przy takich newsach? 😂 niby okres moge dostac, a gdzies z tylu glowy mysl “No a moze w moim przypadku tez tak bedzie, ze okres w ciazy”? 🤣
Uwierz mi ja też się nakręcam co miesiąc 🤣 niby wiem, niby umiem logicznie myśleć, niby sama sobie tłumaczę że "to już 3 lata i dałabyś w końcu spokój dopatrywać się ciąży jak nastolatka" ale i tak się dopratruję i ostatnie dnie przed miesiączką spędzam na forum poszukując podobnych objawów w kombinacji z pozytywnymi testami 🙈
 
Uwierz mi ja też się nakręcam co miesiąc 🤣 niby wiem, niby umiem logicznie myśleć, niby sama sobie tłumaczę że "to już 3 lata i dałabyś w końcu spokój dopatrywać się ciąży jak nastolatka" ale i tak się dopratruję i ostatnie dnie przed miesiączką spędzam na forum poszukując podobnych objawów w kombinacji z pozytywnymi testami 🙈
Hahahha chyba taka nasza natura 🙄😂
Ale sluchaj, naprawde wszystko moze sie zdarzyc.. Moja kuzynka w wieku 36 lat postanowila miec drugie dziecko (po 17 latatach od pierwszego) majac tylko jeden jajnik, ktory w dodatku byl torbielowaty i praktycznie ledwo zipiał. No ale zaszla skubana. I to dwa razy, bo jeszcze 4 lata temu urodzila kolejne, a ma juz 50 lat 😉
My to przynajmniej sie staramy i ewentualna ciaza jest mozliwa, wiec takie przeszukiwanie internetu tez mozna zaackeptowac, ale moja kolezanka na przyklad? Mega inteligentna dziewczyna, a martwila sie, ze jest w ciazy bedac dziewica 😉😍 I tez caly internet przekopany wtedy 😘
 
Hahahha chyba taka nasza natura 🙄😂
Ale sluchaj, naprawde wszystko moze sie zdarzyc.. Moja kuzynka w wieku 36 lat postanowila miec drugie dziecko (po 17 latatach od pierwszego) majac tylko jeden jajnik, ktory w dodatku byl torbielowaty i praktycznie ledwo zipiał. No ale zaszla skubana. I to dwa razy, bo jeszcze 4 lata temu urodzila kolejne, a ma juz 50 lat 😉
My to przynajmniej sie staramy i ewentualna ciaza jest mozliwa, wiec takie przeszukiwanie internetu tez mozna zaackeptowac, ale moja kolezanka na przyklad? Mega inteligentna dziewczyna, a martwila sie, ze jest w ciazy bedac dziewica 😉😍 I tez caly internet przekopany wtedy 😘
Kurczę niektórzy to mają szczęście 😬😍 no nic, głęboko w to wierzę że i nam się uda i nie zagrzejemy tu długo miejsca ✊🏻
Ale ciąża u dziewicy 🤣 chyba że doszło do przypadkowej inseminacji, jak w Jane the Virgin, nie wiem czy znasz, taka telenowela na Netflixie 😁
 
reklama
Kurczę niektórzy to mają szczęście 😬😍 no nic, głęboko w to wierzę że i nam się uda i nie zagrzejemy tu długo miejsca ✊🏻
Ale ciąża u dziewicy 🤣 chyba że doszło do przypadkowej inseminacji, jak w Jane the Virgin, nie wiem czy znasz, taka telenowela na Netflixie 😁
To prawda, niektorzy maja duzo szczescia 😉
Tez mam taka nadzieje, ze “dostaniemy” po fasolce 😍
Hahahhaha no wlansie ona tez sie z siebie pozniej smiala, bo jak to niby mozliwe 😂 Jakies tam macanki byly, ale bez konkretnwgo dzialania 😉 Widzialam ten tytul, ale nigdy nie ogladalam 😊 Warto obejrzec?
 
Do góry