reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej ponownie w takim razie :D pamiętam Cię pamiętam:) W takim razie trzymam kciuki za Was!
Kochana jak miło Ciebie widzieć [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Nie wiem czy Mnie kojarzysz z wątku starania po straconej. Ja pamiętam Twoją historię(ba nawet Twój Nick kojarzę)[emoji5] Pozdrawiam serdecznie z Adasiem. Teraz zaczęliśmy starania o rodzeństwo dla Adasia[emoji6]
 
reklama
Trzymam mocno kciuki!!! :)
Na początku było ciężko, poroniłam w 6 tyg, czyli to były poczatki, nawet nie słyszałam serduszka, może dzięki temu też mi było łatwiej no i w domu mam już łobuziaka, przede wszystkim dla niej chciałam i chce być silna, jestem już po owu i teraz odliczam czas do testowania... Wiem że nie będzie łatwo, wtedy z córką udało się w pierwszym cyklu, teraz za 6, zobaczymy jak będzie dalej...
 
O przypomniałaś mi, tez miałam zgagę, nie raz, a przecież nigdy wcześniej nie miewałam 😉 I jeszcze powiększone piersi 😉

Niestety tak jest, że obserwujemy się bardzo dokładnie a potem jest rozczarowanie. Najlepiej przyjąć i wbić sobie do głowy, że pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki i tego się trzymać 😀
Wiem wiem nie jest to takie łatwe 😉
Masz 100% racji.. Pierwszym objawem ciazy jest brak miesiaczki 👍🏼 W sumie zawsze tak myslalam, jednak przez te art. w internecie zupelnie czlowiek szaleje 😂 Ja wlasnie staram sie czekac do dnia miesiaczki, bo zawsze mam jak w zegarku i wtedy sie dowiem 😉 Nie chce sie doszukiwac ciazy, jedynie zwrocilam uwage, ze mam takie objawy. Mam podejscie “Albo sie udalo, albo nie”. Ale bardziej jestem nastawiona na nie, poniewaz ciaza w pierwszym cyklu staran, to jakis cud 😍
 
A mi się udało [emoji16] zajmuje się innymi rzeczami i jakoś się do starań zdystansowałam [emoji16] omija mnie nawet ten element zaskoczenia czy @ przyjdzie, czy się spóźni, jadę druga fazę cyklu na luteinie wiec wszystko wyliczone [emoji16]
Ja dostalam 6 ksiazek od mamy i bardzo sie wciagnelam 😍 Pomaga w oderwaniu mysli od “ciazy” 😉
 
Ja tak miałam w udanym cyklu. Znam swoje ciało i ból taki jak na okres dopadał mnie najwcześniej dzień przed okresem. Tym razem zaczęło boleć ponad tydzień przed spodziewaną 🐵, ale z tego co czytałam niektóre dziewczyny tu na forum też miały takie bóle w takim czasie i niczego to nie oznaczało. Obserwuj się, trzymam mocno kciuki kochana ☺
Czyli wiedzialas prawie od samego poczatku, ze to ciaza? 😍 Gratuluje maluszka ♥️
Wlansie wiele dziewczyn ode mnie z pracy mowilo, ze dlugo nie wiedzialo, ze jest w ciazy. Jedna w 5 miesiacu sie dowiedziala 😂
A sa tez dziewczyny, ktore znaja swoje cialo i szybko wylapuja jakies nietypowe objawy. Ale zdaje sobie sprawe, ze bardzo latwo o sugestie i ciaze urojona ☹️
 
Masz 100% racji.. Pierwszym objawem ciazy jest brak miesiaczki 👍🏼 W sumie zawsze tak myslalam, jednak przez te art. w internecie zupelnie czlowiek szaleje 😂 Ja wlasnie staram sie czekac do dnia miesiaczki, bo zawsze mam jak w zegarku i wtedy sie dowiem 😉 Nie chce sie doszukiwac ciazy, jedynie zwrocilam uwage, ze mam takie objawy. Mam podejscie “Albo sie udalo, albo nie”. Ale bardziej jestem nastawiona na nie, poniewaz ciaza w pierwszym cyklu staran, to jakis cud 😍
Jest wiele przypadków ciąży w pierwszym cyklu. Sama wcześniej nie miałam z tym problemu. Pierwsza i druga ciąża w 2 cyklu, z czego te pierwsze zupełnie na luzie. 3 ciąża w 3 cyklu ale wcześniej prawdopodobnie nie miałam owulacji. Teraz leci już 5 cykl i na razie bez efektów 🙄
 
Drogie moje, jestem tu nowa, mama 6 letniego Franka. Po dlugiej przerwie zaczelismy sie starac o drugie dziecko. Cykle mam 28-dniowe, choc ostatni byl 26 (co mi sie raczej nie zdarza). W tym cyklu wspolzylismy czesto, takze w dni plodne (wedlug kalendarzyka, obserwowalam tez troche sluz, choc nie wiem dokladnie kiedy byla owulacja. Wczoraj (23dc) pojawilo sie troche brazowego sluzu na bieliznie, wiec zbadalam palcem szyjke. Na palcu mialam lekko czerwony sluz z elementami ciemnego brazu, ale to co mnie zdziwilo, to takie paski czerwone. Zawsze kiedy rozpoczynal mi sie pierwszy dzien miesiaczki zaczynalo sie obfite mocno czerwone krwawienie, nigdy takich strzepkow nie zaobserwowalam. Dzis podobnie, na wkladce troche bezowych kropelek, a czerwonawe dopiero przy badaniu szyjki. Ale praktycznie cala ta "krew" zostaje w srodku. Od kilku cykli mam powiekszone i bolesne piersi przed okresem, ale zaraz po pierwszych objawach bok ustepuje. Dzis (24 dc) aczely mnie troche bolec piersi i sa jakies takie inne, pelniejsze. Nie mam praktycznie zadnych okresowych czy zapowiadajacych okres boli. Z ciekawosci zrobilam test o czulosci 10, ale jedna kreska. Czy myslicie, ze to moze byc ciaza? Czy ktoras z was tak miala? Juz zapomnialam jak to bylo 7 lat temu, wiec czuje sie jak pierworodka ;)

Dodatkowo (wiem, ze moze pomyslicie ze jestem nienormalna) oj pies od kilku dni mnie nie odstepuje na krok, caly czas sie przytula i chce mnie calowac.

Dzieki za wszystkie komentarze i prosba o powstrzymanie sie od tych zlosliwych ;)
 
Ja tak miałam w udanym cyklu. Znam swoje ciało i ból taki jak na okres dopadał mnie najwcześniej dzień przed okresem. Tym razem zaczęło boleć ponad tydzień przed spodziewaną 🐵, ale z tego co czytałam niektóre dziewczyny tu na forum też miały takie bóle w takim czasie i niczego to nie oznaczało. Obserwuj się, trzymam mocno kciuki kochana ☺
No ja mam podobnie co do objawow przed miesiączka, ale nie chce się nakręcać póki co, bo nie chce się później rozczarować :)
 
reklama
Jest wiele przypadków ciąży w pierwszym cyklu. Sama wcześniej nie miałam z tym problemu. Pierwsza i druga ciąża w 2 cyklu, z czego te pierwsze zupełnie na luzie. 3 ciąża w 3 cyklu ale wcześniej prawdopodobnie nie miałam owulacji. Teraz leci już 5 cykl i na razie bez efektów 🙄
To prawda 👍🏼
Chyba najgorzej z cierpliwoscia i czekaniem na pozytywny wynik. Moze przy 6 juz sie uda ♥️ Zycze z calego serca 😘
 
Do góry