reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

To nagle wszystko naraz 😂😂😂
A ja mysle, ze wszystko bedzie dobrze i moze Wam sie uda ♥️
No wlansie w Pl tak sie stawia dla zmarlych, ale tuatj chyba nikt o tym tak nie mysli. No mam nadzieje, ze u nich to dla “romantyki” tak, bo juz z kilka miesiecy odpalaja ta swieczke 🤣
No dla tego ja mam takie zamieszanie w głowie, bo sama zglupialam o co to pytać itp. Myślę czy to endo nie za małe w grudniu mieliśmy to samo i nici wyszły trzymał nas ginekolog 6 tygodni wizyta co 2 tygodnie głupiec było można 🙈 A teraz nawrotka i to jeszcze taki dubel party
 
reklama
Ja dokladnie tak samo mam jak Ty. Wczesniej nigdy, a to nasz pierwszy cykl staran.. Dlatego zielona jestem zupelnie [emoji6]

I pewnie dlatego ze to Wasz pierwszy cykl starań nagle widzisz masę objawów, które wcześniej tez były, ale nie zwracałas na nie uwagi w życiu codziennym [emoji6] podczas starań bardzo się obserwujemy, szczególnie na początku [emoji6]
 
Nie pierwszy, aczkolwiek i tak bardzo prawdopodobne :)

Odpowiadałam koleżance, która wspomniała o swoich odczuciach w związku z pierwszym cyklem starań [emoji6] sama miałam dokładnie to samo i z tego co czytałam wiele dziewczyn zaczynających starania przechodziło przez to samo. Człowiek się wtedy obserwuje jak pod lupą, wcześniej nawet nie zauważał subtelnych objawów jak to kiedy cycek swędzi, kiedy wzdyma, kiedy coś zakłuje [emoji6]
 
Ja się dzisiaj dowiedziałam, ze moja kuzynka jest w ciąży 💕 wychowywałyśmy się razem, zawsze mówiłyśmy jak byłyśmy dzieciakami, ze będziemy razem w ciąży 🤣 swoich mężów tez mniej więcej w tym samym czasie poznałyśmy, my jesteśmy w tym samym wieku, partnerzy tez, w sensie taka sama różnica wieku. Także jej ciąże uznaje za dobry znak 😂😍 oooooo chyba bym zwariowała ze szczęścia jakby się udało właśnie tak 🥰
Noo! Ja tez trzymam kciuki żeby to hyk dobry znak 😁 🍀
 
Odpowiadałam koleżance, która wspomniała o swoich odczuciach w związku z pierwszym cyklem starań [emoji6] sama miałam dokładnie to samo i z tego co czytałam wiele dziewczyn zaczynających starania przechodziło przez to samo. Człowiek się wtedy obserwuje jak pod lupą, wcześniej nawet nie zauważał subtelnych objawów jak to kiedy cycek swędzi, kiedy wzdyma, kiedy coś zakłuje [emoji6]
Potwierdzam 😉 Też tak miałam, obserwacja dogłębna 🤪 pierwsze kilka cykli, teraz już mi przeszło, wyzulowałam 😀 Bolące piersi, wrażliwe czy swędzące sutki, ból brzucha, kłujące jajniki, nie wiem co tam jeszcze było 🤔 aaa mdłości nawet raz miałam i wyczulony węch 😉
 
Cześć wszystkim:) moja historia ciążowa zaczęła się w 2017r - pierwsza ciąża niestety zakończona niepowodzeniem , córka urodziła się w 19tc. Po 4mc od porodu zaszłam w kolejną ciążę i w czerwcu 2018r urodziłam zdrowego synka (ciąża do lekkich nie należała, w 30tc skurcze, szpital i zatrzymywanie akcji porodowej , tak do 38tc przeleżałam w szpitalu w między czasie doszło nadciśnienie, poród wywoływany w 38tc - poród raczej ciężki.. :p)..
Jakoś miesiąc temu doszliśmy z partnerem do wniosku że czas na rodzeństwo dla synka Maksia :) tak więc zaczęliśmy starania - w pierwszym cyklu nie poszło ale liczę na to że uda nam się jak najszybciej :)

Raczej nie nadrobię wątku ale będę starała się być teraz na bieżąco:)

Mam na imię Marika i mam 29lat :)
 
Potwierdzam 😉 Też tak miałam, obserwacja dogłębna 🤪 pierwsze kilka cykli, teraz już mi przeszło, wyzulowałam 😀 Bolące piersi, wrażliwe czy swędzące sutki, ból brzucha, kłujące jajniki, nie wiem co tam jeszcze było 🤔 aaa mdłości nawet raz miałam i wyczulony węch 😉
I ja 😜 pierwszy cykl to ja byłam pewna, ze jestem w ciąży bo właśnie wszystkie objawy miałam ! 😅 od października mieliśmy przerwę w staraniach to miałam czas zauważyć, że te objawy to ja mam za każdym razem. Przy ciąży biochemicznej jedynym nowym objawem była zgaga, nigdy w życiu wcześniej nie miałam więc skojarzyłam z ciążą. Co ciekawe od tego czasu kiedy moja zgaga dziewiczo się pojawiła właśnie w tym cyklu kiedy zaowocowało, do teraz kilka dni przed @ się pojawia, tylko nie aż taka mocna jak wtedy. Podobno jak progesteron się podwyższa to może tak się dziać 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Cześć wszystkim:) moja historia ciążowa zaczęła się w 2017r - pierwsza ciąża niestety zakończona niepowodzeniem , córka urodziła się w 19tc. Po 4mc od porodu zaszłam w kolejną ciążę i w czerwcu 2018r urodziłam zdrowego synka (ciąża do lekkich nie należała, w 30tc skurcze, szpital i zatrzymywanie akcji porodowej , tak do 38tc przeleżałam w szpitalu w między czasie doszło nadciśnienie, poród wywoływany w 38tc - poród raczej ciężki.. :p)..
Jakoś miesiąc temu doszliśmy z partnerem do wniosku że czas na rodzeństwo dla synka Maksia :) tak więc zaczęliśmy starania - w pierwszym cyklu nie poszło ale liczę na to że uda nam się jak najszybciej :)

Raczej nie nadrobię wątku ale będę starała się być teraz na bieżąco:)

Mam na imię Marika i mam 29lat :)

Witaj [emoji3526] trzymam za Ciebie kciuki, obyś zagościła tu na krótko!
 
Do góry