reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja się dzisiaj dowiedziałam, ze moja kuzynka jest w ciąży 💕 wychowywałyśmy się razem, zawsze mówiłyśmy jak byłyśmy dzieciakami, ze będziemy razem w ciąży 🤣 swoich mężów tez mniej więcej w tym samym czasie poznałyśmy, my jesteśmy w tym samym wieku, partnerzy tez, w sensie taka sama różnica wieku. Także jej ciąże uznaje za dobry znak 😂😍 oooooo chyba bym zwariowała ze szczęścia jakby się udało właśnie tak 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny!
Jestem nowa i chcialabym sie dolaczyc, mozna? 😉
Cos o mnie- mieszkam w UK z partnerem i od tego cyklu zaczelismy sie starac o dzieciaczka. W sumie to od zeszlego cyklu, ale bylam juz po owulce, wiec prawdziwe starania od teraz 😉
Jestem 11 dni przed planowanym okresem, wiec zobaczymy za kilka dni, czy ktos zamieszkal w moim brzuszku 😍
Bardzo chetnie poczytam wstecz wasze wpisy, zebym byla troche w temacie 😊
 
Hej dziewczyny!
Jestem nowa i chcialabym sie dolaczyc, mozna? 😉
Cos o mnie- mieszkam w UK z partnerem i od tego cyklu zaczelismy sie starac o dzieciaczka. W sumie to od zeszlego cyklu, ale bylam juz po owulce, wiec prawdziwe starania od teraz 😉
Jestem 11 dni przed planowanym okresem, wiec zobaczymy za kilka dni, czy ktos zamieszkal w moim brzuszku 😍
Bardzo chetnie poczytam wstecz wasze wpisy, zebym byla troche w temacie 😊
Hej ! Trzymam kciuki żeby udało się jak najszybciej ! 🍀
 
Hej jestem dziś po wizycie u gine i zglupialam prawidłowo powinnam mieć dziś 🙈 A na usg pokazało się ciałko żółte wielkości 2.14cm i teraz taka dziwna sprawa że nie rozumiem co i jak. Owuwystąpiła dziś ? W dzień spodziewane 🙈 ???
 
Hej jestem dziś po wizycie u gine i zglupialam prawidłowo powinnam mieć dziś 🙈 A na usg pokazało się ciałko żółte wielkości 2.14cm i teraz taka dziwna sprawa że nie rozumiem co i jak. Owuwystąpiła dziś ? W dzień spodziewane 🙈 ???
Weronika to szybko do roboty 😂😂😂😍
Moze podwojna owu? Tak wlansie ludzie zaliczaja wpadki przy kalendarzdyku malzenskim 🤭😍😘
 
reklama
Do góry