reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Taak..gdyby nie była bardzo bliską rodziną, z którą dość często się widujemy to pewnie bym coś powiedziała 😂 Ale to już nie pierwszy taki komentarz z jej strony. Najważniejsze że ona ma dzieci, co ją obchodzą inni 😂😂
Ja nie wiem czy bym się powstrzymała i czym bym nie wypaliła, że może się podzielić zbieranym 4 lata doświadczeniem :p... Może ktoś skorzysta na tym, co tak długo opanowywała :p.

Wiem, że głupio ale tacy ludzie sami się nie zastanowią jakie głupoty gadają więc za takie coś też się nie powinna obrazić.
 
reklama
Ja nie wiem czy bym się powstrzymała i czym bym nie wypaliła, że może się podzielić zbieranym 4 lata doświadczeniem :p... Może ktoś skorzysta na tym, co tak długo opanowywała :p.

Wiem, że głupio ale tacy ludzie sami się nie zastanowią jakie głupoty gadają więc za takie coś też się nie powinna obrazić.
Zapamiętam to sobie na przyszłość, ja to jestem znana z tego, że dopiero po czasie przychodzi mi do głowy co mogłam powiedzieć 😂😂
 
Taka teściowa to skarb ❤ wiesz co ja ogólnie mam super kontakt z mamą, zawsze miałam dlatego tym bardziej boli mnie jak takie głupoty chrzani, a jak jej to powiedziałam to się obraziła 🤦🏻‍♀️ także też sama tego nie rozumiem 😂 Menopauza jest podobno trochę jak okres dojrzewania więc może o to chodzi 🤔🙈
Wiesz, to możliwe, moja mama co prawda już menopauzę ma za sobą, więc nie pamiętam jej z tego okresu, ale ojciec "na starość" strasznie zdziecinniał i o wszystko się obraża jak małe dziecko, więc coś w tym musi być 😂😂
 
Taaak! Moja mama też się obraża jak małe dziecko albo stosuje szantażyki emocjonalne w stylu "ja cię tak prosiłam a ty oczywiście musiałaś zrobić po swojemu". ;)
Może po prostu w pewnym wieku tak jest ;).
 
Hej Dziewczyny, doskonale Was rozumiem co czujecie jak ludzie zamęczają tego typu pytaniami lub złotymi radami. Przede mna już za niedługo Baby Shower kolezanki, na 10 dziewczyn będę jedyna osobą bez dziecka... już wiem jakie pytania mnie czekają...:/
 
Witam się z Wami w tym strasznym dniu :(
Cały dzień pada, głowa pęka... od wczoraj mam jeszcze w głowie to co powiedziała mi mama... ze chce abym miała dziecko, takie małe do kochania ❤️😄 bardzo to miłe ale ona nawet nie wie jak ja tego chce... nie potrafię i nie widzę powodu aby jej o tym mówić. Odpowiedziałam jej ze może kiedyś (mam nadzieje ze to kiedyś nastąpi szybciutko) i się będzie cieszyła z niespodzianki.
Mimo wszystko miłego czwartku dziewczyny ☺️
 
reklama
Witam się w 2dc. Już dawno niebczekalam rak na 🙉. Z 29 dni tym razem wyszło 34.
Pokusilam się zamówić zioła ojca sroki 3. Są w drodze. Skład jest ok, więc jeśli nie pomogą, to może przynajmniej nie zaszkodzą. ☺
I u mnie 2dc ✌🏼A zastanawiałam się czy trafie jakaś bliźniaczkę cyklowa 🙈 to lecimy razem 😁
 
Do góry