reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Tak, przed wstaniem z łóżka po określonym czasie w spoczynku, w ustach lub pochwie, tym samym termometrem, w tym samym miejscu
emoji16.png
reżim musi być zachowany. Jakie są Twoje temp z 1 fazy cyklu?
Właśnie różnie:/ raz 35, raz 36.6 a czasami 34. Nie wiem czy u mnie sens ma to mierzenie temperatury. Nie robię tego o stałej porze, nie wstaje regularnie. Staram sie robic 8:30 -9:30. Chyba była owulacja jednak wczoraj 36.7 dzisiaj 36.8 z rana temp. sie podnosi :) Dobre mam urojenia haha czuje taka gulkę w dolnej części brzucha 🤣 dzisiaj 5dpo. Byłam w ciąży w grudniu wiec dobrze pamiętam wszystkie objawy, będę sobie teraz wkręcać 🤦‍♀️
 
Hej Kochane :) Jestem tydzień przed okresem i tydzień po owulacji. Zaczęły mnie dziś bolec piersi i zastanawiam się, w przypadku udanych staram to raczej za wcześnie na takie objawy prawda? To raczej powoli objawy nadchodzę miesiączki? Czy któraś z Was miała tak i wyszły dwie kreseczki?
Mnie w poprzedniej ciąży piersi zaczęły boleć w 10dpo i to tak intensywnie dużo mocniej niż na okres. Od razu wiedziałam ze coś jest nie tak. Jak dobrze znasz swój organizm to myślę ze jest szansa dopatrzeć sie oznak wcześniej niż przed pozytywnym testem. Kwestia tylko na ile to są urojenia spowodowane zbyt pilną obserwacja i chęcią zobaczenia tych objawów a na ile zwykły przypadek. Ja przykładowo tydzien przed spodziewana miesiączką miałam takie dziwne objawy które nigdy wcześniej mi nie towarzyszyły wtedy nie spodziewałam się ciąży ale nigdy nie dowiem sie czyb to byly objawy ciąży, chybaze znowu się powtórzą 😉
 
reklama
Do góry