reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja PRDL termin @ na 22-23,12 a mnie już napina brzuch i się czuję jakby miało zaraz coś chlupnąć. Dobrze, że jeszcze humorków nie mam ale niestety na słodkości mnie bierze, i w p ... idzie testowanie w wigilię.
 
reklama
Po pierwszym poronieniu wszystko mi się pozmieniało nawet cykle się wydłużyły do 31-32 dni a zawsze miałam około 28. Po drugim poronieniu cykle wróciły do normy czyli 28 dni ale tym razem miesiączka jest bezbolesna. Wcześniej miałam bóle brzucha. Niby gin mi mówiła że po poronieniu wszystko powinno wrócić do normy sprzed ciąży ale u mnie tak nie jest.

Możesz powiedzieć co to za termometr?
Ja mierze temperaturę w ustach pod językiem zwykłym termometrem kupionym w Rossmanie nie elektronicznym. Ale jak nie pyknie w tym cyklu to chętnie kupię sobie coś lepszego.
Ja mam Microlife MT16C2 polecany tu przez dziewczyny. Jest typowo do mierzenia w kontakcie ze śluzówka, bardzo szybko daje wynik a wynik dawał taki sam jak mój stary rtęciowy, więc mu ufam :)
 
À propos chemii w żarciu. Zastanawiam się czy kiedys jeszcze wrócą te czasy jak za dzieciaka. Mieszkam na wsi i tutaj kiedyś miało się wszystko swojskie a do sklepu chodziło się raz na pół roku po cukier i sól. Człowiek w ogóle nie chorował. Teraz wszystkie pola uprawne leżą odłogiem. Rośnie na nich trawa albo jakieś krzaczory. Szkoda. Może kiedyś ludzie zmadrzeja [emoji848] chciałabym żeby te czasy wróciły.
Teraz to wielkie koncerny musza zarobic :D dlatego te obostrzenia ze niby zarcie od rolnika nie zdrowe. Pyszne rakotworcze jedzenie w marketach podpisane zdrowa zywnosc. A chcac sie ratowac schorowani bulimy miliardy rocznie kocnerna farmakologicznym. Badz piekna zdrowa żryj witaminy, więcej witamin i supli, na piekne wlosy, paznokcie, na plodnosc, na zdrowe dziecko, na sezon przeziebien :D
Tez sie wychowalam na swini z wlasnego chowu. Dziadki ubijali i nam dawali miecho, mleko warzywka:p
 
Ja PRDL termin @ na 22-23,12 a mnie już napina brzuch i się czuję jakby miało zaraz coś chlupnąć. Dobrze, że jeszcze humorków nie mam ale niestety na słodkości mnie bierze, i w p ... idzie testowanie w wigilię.
O ja tak samo :D I 22 mialam robic pierwszy postaraniowy test :D Co chwile ze w gacie zagladam.
 
O ja tak samo :D I 22 mialam robic pierwszy postaraniowy test :D Co chwile ze w gacie zagladam.
Noś kurde ale naprawdę wrażenie co chwilę że leci. ja prdl. W ciąży nie pamiętam jak się czułam z tym przed ale nie miałam świadomości więc było prościej. Wcześniej nie miałam takiego odczucia, ale po poronieniu to każda @ tak się dawała we znaki że chce chlupnąć, mimo, że się nie nakręcałam bo byłam pewna że nie miało szansy nic być.
 
Noś kurde ale naprawdę wrażenie co chwilę że leci. ja prdl. W ciąży nie pamiętam jak się czułam z tym przed ale nie miałam świadomości więc było prościej. Wcześniej nie miałam takiego odczucia, ale po poronieniu to każda @ tak się dawała we znaki że chce chlupnąć, mimo, że się nie nakręcałam bo byłam pewna że nie miało szansy nic być.
Ja po ciazy, cc i teraz lyzeczkowaniu myslalam ze bede odczuwac @ inaczej, ale jest tak samo. Juz tydzien przed czuje sie jakbym siedziala z tym wziernikiem od ginekologa w pochwie, sztywno, rozwarto, mokro, a tak naprawde jest sucho. Krwawienia mialam skąpe tylko 3 dni wiec moze sie nie czyscilam prawdilowo.
 
reklama
Do góry