reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja też dziś zatestowalam. I teraz przeżywam. Zobaczyłam cień cienia. Pierwszy raz w życiu. Nie chcę się nakręcać ale jutro powtórzę tym bardziej że mam dentystę i może będzie chciała zrobić mi nowa panoramę. Dziś dopiero 11dpo o ile była wtedy kiedy wyliczyłam. I jeszcze byłam chora i przez to tylko jeden stosunek był w tym cyklu.
Przepraszam że tak chaotycznie [emoji8]
 
reklama
Faza lutealna to ta od owu do @ i zwykle trwa ok. 12-14 dni. Jeśli owulacja 22-24 jest tylko przypuszczalna (niepotwierdzona w żaden w miarę miarodajny sposób) to może być tak, ze jej nie było w tym terminie jednak. Zapewne była później [emoji6]
Eh czekam dalej jak do ndz nie przyjdzie powtorze test......
 
Ja też dziś zatestowalam. I teraz przeżywam. Zobaczyłam cień cienia. Pierwszy raz w życiu. Nie chcę się nakręcać ale jutro powtórzę tym bardziej że mam dentystę i może będzie chciała zrobić mi nowa panoramę. Dziś dopiero 11dpo o ile była wtedy kiedy wyliczyłam. I jeszcze byłam chora i przez to tylko jeden stosunek był w tym cyklu.
Przepraszam że tak chaotycznie [emoji8]
Lepiej przeżywać cien cienia niz jak ja biel😔3 mam mocno kciuki zeby jutro wyszla mocniejsza kreseczka😍
 
A ja się witam się w 24dc na 6dni przed okresem 😁 U mnie od kilku dni nadal piersi nabrzmiałe i sutki nie do dotknięcia. No i przestraszona tymi bólami jajnika na kilka dni po owulacji przeszperałam chyba cały internet co mi tylko znowu dało nadzieje 🤦‍♀️ Ponad to moja twarz zmieniła kolor na ten podobny do betonu i wygląda jakbym przechodziła okres dojrzewania 🥴
Czasami dochodzi do ukrwotocznienia ciałka żółtego i to też może dawać objawy bólowe w jajniku. Miałam tak w styczniu 🤦 akurat potwierdzone w USG. Też myślałam, że oszaleję... myślałam czy jakieś zapalenie przydatków...a tu takie małe dziadostwo 😂
 
Chyba zaczynam wchodzić w wyższy stopień wtajemniczenia 🤦 słyszę od kogoś..."poroniłam w 6 tygodniu", "ciąża biochemiczna 2 mc temu" ... "Teraz jestem w ciąży ale to była taka tragedia" 🤦🤦🤦 a ja sobie myślę czasami " wow miałaś szansę poronić " " wow widziałaś dwie kreski w biochemicznej" 😱 ja nigdy nie miałam szansy 😞 nawet na nadzieję 🤷 oczywiście inaczej bym to odbierała, gdyby za chwilę nie pojawiały się szczęśliwie ciąże....ale kurcze... Różne rzeczy się zdarzają, jak już Wam się uda, nawet po nieudanych próbach to cieszmy się tym stanem 😘 przepraszam za ten wyrzut emocji ale ostatnio słyszę ciągle o porodach, ciążach, poronieniach i kolejnych ciążach i rosnących dzieciach 🤷🤦 czas pomyśleć o psie 😂
 
Szczerze to na zdjęciu to go prawie wcale nie widzę [emoji1787] ale na żywo coś przebija [emoji16]
IMG_20210311_093141.jpeg
 
reklama
Chyba zaczynam wchodzić w wyższy stopień wtajemniczenia 🤦 słyszę od kogoś..."poroniłam w 6 tygodniu", "ciąża biochemiczna 2 mc temu" ... "Teraz jestem w ciąży ale to była taka tragedia" 🤦🤦🤦 a ja sobie myślę czasami " wow miałaś szansę poronić " " wow widziałaś dwie kreski w biochemicznej" 😱 ja nigdy nie miałam szansy 😞 nawet na nadzieję 🤷 oczywiście inaczej bym to odbierała, gdyby za chwilę nie pojawiały się szczęśliwie ciąże....ale kurcze... Różne rzeczy się zdarzają, jak już Wam się uda, nawet po nieudanych próbach to cieszmy się tym stanem 😘 przepraszam za ten wyrzut emocji ale ostatnio słyszę ciągle o porodach, ciążach, poronieniach i kolejnych ciążach i rosnących dzieciach 🤷🤦 czas pomyśleć o psie 😂
I feel You sister... Ja też nigdy w życiu nie widziałam nawet cienia cienia kreseczki, 3 lata starania za nami. Też się męczę strasznie słuchając ciężarnych koleżanek i matek małych dzieci 😭 i po prostu uwieeeeelbiam teksty typu "przestań chcieć" albo "to wszystko kwestia głowy, musisz zmienić myślenie" 🥴
 
Do góry