reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dokladnie to też gdzieś w internetach wyczytałam. Chyba tak bardzo moja głowa chciała żeby ciało było w ciąży, że się zablokowalo. Szczerze, gdyby nie ten negatywny wynik beta HCG w diagnostyce, to spodziewalabym się ciąży.
Głupia ja 🤨
Znam to, mialam jakieś 3 cykle temu to samo , bóle głowy, brzucha, mdłości piersi bolały, żyłki na piersiach , nie mogłam się wypróżniać to już myśle ze to początek , No wszystkie objawy ciąży, tak nawkrecalam ze miesiączka spóźniła się 4 dni ,a normalnie mam jak w zegarku co 28 tylko najgorsze później rozczarowanie To było moje napięcie przedmiesiaczkowe ,tyle ze wcześniej tak bardzo nie wnikalam w nie , mam tak co miesiąc i dostaje okres. Tylko ze już odpuszczam . I zawsze na dwa dni przed okresem miałam niższa temperaturę
 
Witam dziewczyny w niedzielę [emoji6] Potrzebuje waszej porady bo ja już delikatnie zgłupiałam. Generalnie sytuacja wygląda tak: Jestem dzisiaj w 15 dc przy cyklach około 30-32 dniowych. W 11 dc byłam na monitoringu i usłyszałam że w żadnym jajniku nie ma pęcherzyka dominującego jedynie drobne więc cykl bezowulacyjny prawdopodobnie i nie ma sensu przychodzić ponownie w tym cyklu na USG dopiero w następnym. Po delikatnej załamce za radą dziewczyn z forum robiłam testy owulacyjne żeby zobaczyć co tam się będzie w moim organizmie działo. Przez ostatnie dni LH było nisko więc luz. Wczoraj testu owulacyjnego nie zrobiłam bo miałam dużo na głowie wieczorem miałam babski wieczór z przyjaciółką i kompletnie wyleciało mi to z głowy. Dzisiaj w 15 dc robię test owu a tu taka niespodzianka że pozytyw jak w mordę strzelił. No i nie wiem co o tym myśleć [emoji1745] przecież to chyba nie możliwe żeby pęcherzyk jednak był skoro na USG lekarka (swoją drogą potraktowała mnie bardzo nie miło ale to już inna historia) tego pęcherzyka nie widziała ? [emoji848] Co wy o tym myślicie ? Wieczorem zrobię jeszcze jeden test owu żeby zobaczyć jak będzie wyglądał. Załączam zdjęcie testów owu z tego cyklu.

Ciężko stwierdzić co tam gin widziała a co powinna była widzieć, ale test owulacyjny wskazuje na poziom LH w moczu, niekoniecznie na pęcherzyk. Jeśli w 11dc nie było pęcherzyka dominującego to do 15dc raczej by nie urósł niestety.
 
Dziewczyny czy jeśli w:
-13 i 14 dniu cyklu miałam Peak LH i płodny śluz
-w 15 i 16 dniu mocny bol jajników, podwyższona temperatura (u mnie co miesiąc jest to na tyle, że czuje się rozpalona), stężenie LH ciagle dosc wysokie i raczej wodnisty śluz ale pomieszany z kremowym

to jest szansa że owulacja nastąpiła właśnie 15 dnia i jeśli tak to czy jeżeli tego dnia w południe byl seks to ciagle mogę zajść z tego w ciąże? Czy jak zaczęła się owulacja to już „pozamiatane”?
 
Witam dziewczyny w niedzielę 😉 Potrzebuje waszej porady bo ja już delikatnie zgłupiałam. Generalnie sytuacja wygląda tak: Jestem dzisiaj w 15 dc przy cyklach około 30-32 dniowych. W 11 dc byłam na monitoringu i usłyszałam że w żadnym jajniku nie ma pęcherzyka dominującego jedynie drobne więc cykl bezowulacyjny prawdopodobnie i nie ma sensu przychodzić ponownie w tym cyklu na USG dopiero w następnym. Po delikatnej załamce za radą dziewczyn z forum robiłam testy owulacyjne żeby zobaczyć co tam się będzie w moim organizmie działo. Przez ostatnie dni LH było nisko więc luz. Wczoraj testu owulacyjnego nie zrobiłam bo miałam dużo na głowie wieczorem miałam babski wieczór z przyjaciółką i kompletnie wyleciało mi to z głowy. Dzisiaj w 15 dc robię test owu a tu taka niespodzianka że pozytyw jak w mordę strzelił. No i nie wiem co o tym myśleć 🤷 przecież to chyba nie możliwe żeby pęcherzyk jednak był skoro na USG lekarka (swoją drogą potraktowała mnie bardzo nie miło ale to już inna historia) tego pęcherzyka nie widziała ? 🤔 Co wy o tym myślicie ? Wieczorem zrobię jeszcze jeden test owu żeby zobaczyć jak będzie wyglądał. Załączam zdjęcie testów owu z tego cyklu.
Testy wyłapują wzrost LH co nie jest jednoznaczne z tym, że jest pęcherzyk i dochodzi do owulacji.
 
reklama
Dziewczyny czy jeśli w:
-13 i 14 dniu cyklu miałam Peak LH i płodny śluz
-w 15 i 16 dniu mocny bol jajników, podwyższona temperatura (u mnie co miesiąc jest to na tyle, że czuje się rozpalona), stężenie LH ciagle dosc wysokie i raczej wodnisty śluz ale pomieszany z kremowym

to jest szansa że owulacja nastąpiła właśnie 15 dnia i jeśli tak to czy jeżeli tego dnia w południe byl seks to ciagle mogę zajść z tego w ciąże? Czy jak zaczęła się owulacja to już „pozamiatane”?

Mogła być w 15dc, choć jeśli temp była już wyższa to raczej już po.

Mówi się ze 12 albo 24h (nie pamietam [emoji85]) po owulacji jest jeszcze możliwość zapłodnienia komórki jajowej. Ale w sumie co to za różnica już po fakcie? [emoji13]
 
Do góry