reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Trzymamy kciuki za Ciebie!
Dobrze ze na spokojnie do tego podchodzicie teraz a nie po tamtych wydarzeniach, niby biochemiczna ale jednak zostawia po sobie emocje. 😕
A jak sie czujesz? Masz juz objawy @?
Chciałam odrazu wyeliminować chociaż część tego co mogło doprowadzić do tej biochemicznej bo właśnie tak jak piszesz, niby biochemiczna a emocje zostawia. Coś tam pobadałam i trochę lżej mi teraz zaczynać. U mnie objawy @ zaczynaja się już dzień po owulacji 😂🙈 gdzieś tak od 3dc mam pełnie sił, mogę góry przenosić a już dzień max dwa dni po owu i już do końca cyklu zupełnie inny człowiek, obolałe zombie 😅 ciśnienie schodzi dopiero w momencie jak @ przychodzi. Trzymam za nas wszystkie kciuki 💞
 
reklama
Witam dziewczyny w niedzielę 😉 Potrzebuje waszej porady bo ja już delikatnie zgłupiałam. Generalnie sytuacja wygląda tak: Jestem dzisiaj w 15 dc przy cyklach około 30-32 dniowych. W 11 dc byłam na monitoringu i usłyszałam że w żadnym jajniku nie ma pęcherzyka dominującego jedynie drobne więc cykl bezowulacyjny prawdopodobnie i nie ma sensu przychodzić ponownie w tym cyklu na USG dopiero w następnym. Po delikatnej załamce za radą dziewczyn z forum robiłam testy owulacyjne żeby zobaczyć co tam się będzie w moim organizmie działo. Przez ostatnie dni LH było nisko więc luz. Wczoraj testu owulacyjnego nie zrobiłam bo miałam dużo na głowie wieczorem miałam babski wieczór z przyjaciółką i kompletnie wyleciało mi to z głowy. Dzisiaj w 15 dc robię test owu a tu taka niespodzianka że pozytyw jak w mordę strzelił. No i nie wiem co o tym myśleć 🤷 przecież to chyba nie możliwe żeby pęcherzyk jednak był skoro na USG lekarka (swoją drogą potraktowała mnie bardzo nie miło ale to już inna historia) tego pęcherzyka nie widziała ? 🤔 Co wy o tym myślicie ? Wieczorem zrobię jeszcze jeden test owu żeby zobaczyć jak będzie wyglądał. Załączam zdjęcie testów owu z tego cyklu.
 

Załączniki

  • 03bdeaae-8027-49b2-b9ca-13a061b7fd57.jpg
    03bdeaae-8027-49b2-b9ca-13a061b7fd57.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 84
Dziewczyny czy to może być oznaka ciąży ? Nigdy nie miałam kremowego śluzu a występuje nie jest go dużo ale jest, jest to mój 17dc moje piersi są większe wyszły na nich żyły
Nie to nie jest oznaką ciąży. W 17dc nie można być w ciąży. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test
 
Witam dziewczyny w niedzielę 😉 Potrzebuje waszej porady bo ja już delikatnie zgłupiałam. Generalnie sytuacja wygląda tak: Jestem dzisiaj w 15 dc przy cyklach około 30-32 dniowych. W 11 dc byłam na monitoringu i usłyszałam że w żadnym jajniku nie ma pęcherzyka dominującego jedynie drobne więc cykl bezowulacyjny prawdopodobnie i nie ma sensu przychodzić ponownie w tym cyklu na USG dopiero w następnym. Po delikatnej załamce za radą dziewczyn z forum robiłam testy owulacyjne żeby zobaczyć co tam się będzie w moim organizmie działo. Przez ostatnie dni LH było nisko więc luz. Wczoraj testu owulacyjnego nie zrobiłam bo miałam dużo na głowie wieczorem miałam babski wieczór z przyjaciółką i kompletnie wyleciało mi to z głowy. Dzisiaj w 15 dc robię test owu a tu taka niespodzianka że pozytyw jak w mordę strzelił. No i nie wiem co o tym myśleć 🤷 przecież to chyba nie możliwe żeby pęcherzyk jednak był skoro na USG lekarka (swoją drogą potraktowała mnie bardzo nie miło ale to już inna historia) tego pęcherzyka nie widziała ? 🤔 Co wy o tym myślicie ? Wieczorem zrobię jeszcze jeden test owu żeby zobaczyć jak będzie wyglądał. Załączam zdjęcie testów owu z tego cyklu.
Piękny peak LH😍 Działajcie z mężem, może akurat się uda. Trzymam kciuki🤞
Umów się do innego lekarza. To że lekarz ma w gabinecie aparat USG, nie oznacza, że umie interpretować obraz😅
 
Mialam tak pare miesiecy temu, tak czasem niby sie moze zadziać 🤭 Tak tekst usłyszałam od ginekologa ... I wtedy mi sie spozniał ponad 2 tygodnie.
Jak tam sie czujesz?
Morale słabe 🤨 organizmowo ok, czuje się jak w okresie po miesiącach, przed owulacja 🤔
Muszę się uzbroić w cierpliwość.
Będzie dobrze, nawet jeśli na to szczęście trzeba chwilę dłużej poczekać
 
Temperatura przed owulacja wzrasta , spada przed miesiączka ... jeśli dojdzie do zapłodnienia powinna utrzymać się
Dokladnie to też gdzieś w internetach wyczytałam. Chyba tak bardzo moja głowa chciała żeby ciało było w ciąży, że się zablokowalo. Szczerze, gdyby nie ten negatywny wynik beta HCG w diagnostyce, to spodziewalabym się ciąży.
Głupia ja 🤨
 
Muszę oficjalnie stwierdzić że mój organizm ześwirowal. Cykle regularnie 29 dniowe. [emoji86] powinna być 05.03. Brak [emoji86]. W tym dniu bóle podbrzusza typowe dla nadchodzącego okresu. zrobiłam beta HCG. Wynik negatywny. Dziś 32dc, a koleżanki [emoji86] ani widu ani slychu. Wszelkie dolegliwości przedokresowe ustapily.
Ręce mi na to wszystko opadają.

Mogła się owu przesunąć [emoji2368]
 
reklama
Do góry