reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Generalnie to idąc tym tropem ciąża jak ma być to jest już i przed stosunkiem [emoji57][emoji28]

Gdybyśmy szli tokiem, jak myślą lekarze to liczą ciążę od pierwszego dnia miesiączki, ale tak na chłopski rozum jak dojdzie do zapłodnienia to ciąża bez wątpienia jest. Tyle, że nie idzie się o niej dowiedzieć. Nie zawsze prawidłowa, czasami biochemiczna, ale jest.
 
reklama
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?
Po pierwszym poronieniu wszystko mi się pozmieniało nawet cykle się wydłużyły do 31-32 dni a zawsze miałam około 28. Po drugim poronieniu cykle wróciły do normy czyli 28 dni ale tym razem miesiączka jest bezbolesna. Wcześniej miałam bóle brzucha. Niby gin mi mówiła że po poronieniu wszystko powinno wrócić do normy sprzed ciąży ale u mnie tak nie jest.
Też nie mogłam się przemóc z wkładaniem termometru do piczki 😁 Masz taki z dwoma miejscami po przecinku? Ja mam z Microlife a pomiar trwa dosłownie kilkanaście sekund, więc jest szybki i bezbolesny 😁 Pomiar na czole niestety nie jest miarodajny, a tym bardziej niestety nie będzie to miarodajne jeśli nie znasz temperatur sprzed owulacji. Polecam mierzyć w pochwie bo to dużo mówi o naszym cyklu. Choć oczywiście trzymam kciuki byś już więcej mierzyć nie musiała 😁
Możesz powiedzieć co to za termometr?
Ja mierze temperaturę w ustach pod językiem zwykłym termometrem kupionym w Rossmanie nie elektronicznym. Ale jak nie pyknie w tym cyklu to chętnie kupię sobie coś lepszego.
 
Ja bym wpisała 36,69[emoji2368]
Eee.... To mi też nie pasuje, bo wczoraj było 36.72 [emoji1787] no ale trudno się mówi, zobaczymy jaka będzie jutro to dzisiejszą najwyżej pominę [emoji16]
No właśnie ja tez często mam ten problem i nie wiem, która temp mam uznać za ważną. Często przebudze się wcześniej, zmierze temp i zasnę na jakieś 30 min. A jak się obudzę to znów mierze[emoji2358] i ta druga zwykle jest trochę wyższa i teraz nie wiem, która to ta właściwa[emoji848]
Wkurzam się, że sobie tak mieszam ale jak się budzę za pierwszym razem to od razu mierze na wszelki wypadek, bo się boję, że już nie zasnę i nie będę mieć pomiaru[emoji2358]
Właśnie wyższa to ok, już się nauczyłam w jakim tempie mi mniej-więcej rośnie I nie ma znaczenia czy śpię czy tylko leżę, rośnie tak samo. Ale spadła mi drugi raz (i to w tym samym cyklu, ale poprzednio którą bym nie wpisała nie było różnicy, bo i tak na poziomie niskich się utrzymywała), stąd właśnie się zastanawiam co z dzisiejszą zrobić....
Ja to już tak przyzwyczajona do tych pobudek i mierzenia temp (w zeszłym miesiącu futrzaki dawały równo do wiwatu), że raz nawet nie wiedziałabym, że się przebudziłam gdyby nie termometr w piczce [emoji1787] odpalam apke od opaski a tam faktycznie 2min przebudzenia [emoji15]
 
reklama
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?

Na temperature mozna patrzeć tylko jeśli jest mierzona w ustach/pochwie rano zaraz po przebudzeniu.

Taki pomiar na czole nie mówi nic nawet jak jest wyższy....
 
Do góry