reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hera to taka sama moja koleżanka jak i Twoja :)

Spiny są tylko wtedy kiedy ktoś bardzo chcę być w ciąży, a na dany moment nikt tutaj kto ma chociaż trochę oleju w głowie i resztek zdrowego rozsądku nie jest w stanie mu powiedzieć "tak, gratuluję, widzę, na bank ciąża"

A grupy są dwie i tego uniknąć się nie da

Pierwsza grupa nieustannie każdemu wmawia ciążę i nawet jak testy są negatywne, beta zerowa, prog zerowy, albo i seksu nie było to twierdzą, że jest nadzieja.
I druga grupa. My wredne, złe, zazdrosne i zgorzkniałe pindy, które nie widzą cieni cienia, które wiedzą że 3 dpo nie ma ciąży, które nie klepią po głowie i nie wmawiają nikomu, że może za godzinę będzie w ciąży jak teraz nie jest [emoji2368]

W sumie 3 dpo ciąża jak ma być to jest, tylko nie ma szans, żeby to ustalić ani jej potwierdzić. A cierpliwości warto się uczyć, bo potem dziecko będzie ją testować non stop. 😀
 
reklama
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?
Moze masz burze hormonów i stad tak jest a robilas test ?
 
Moje cykle, pms i wszystko jest inne po poronieniu niż przed, a minął już ponad rok i 3 msc.
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?
 
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?
Też nie mogłam się przemóc z wkładaniem termometru do piczki 😁 Masz taki z dwoma miejscami po przecinku? Ja mam z Microlife a pomiar trwa dosłownie kilkanaście sekund, więc jest szybki i bezbolesny 😁 Pomiar na czole niestety nie jest miarodajny, a tym bardziej niestety nie będzie to miarodajne jeśli nie znasz temperatur sprzed owulacji. Polecam mierzyć w pochwie bo to dużo mówi o naszym cyklu. Choć oczywiście trzymam kciuki byś już więcej mierzyć nie musiała 😁
 
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?
(można mierzyć w ustach pod językiem, termometr musi mieć kontakt z śluzówką, żeby móc mówić o temp miarodajnej w cyklu, mierzone rano po obudzeniu przed wstaniem z łóżka)
 
reklama
Ja dzisiaj powinnam mieć @ mam od wczoraj podwyższoną temp ciała (ale na czole, bo do piczki jeszcze nie mam odwagi wkładać termometru) jestem osłabiona, mam zawroty głowy, od wieczora mnie mdli i ogólnie dupa jeża ze mnie. No objawy ciąży jak nic!! Ale już wiem że również mogą to być objawy przepowiadające @.
I tak się teraz zastanawiam, bo tak jak znałam objawy zbliżającej się @ tak teraz są zupełnie inne po poronieniu, czy możliwe że po tym organizm się tak zmienił? Czy może po prostu jeszcze nie wrócił do stanu sprzed, ciąży?
Nie ma sensu mierzyć na czole. Ta temp kompletnie nic Ci nie powie. Jeśli nie masz odwagi wkładać termometru do pochwy to możesz również mierzyć pod językiem. Ważne żeby był kontakt ze śluzówką. I mierzymy zawsze w tym samym miejscu i zawsze rano zaraz po przebudzeniu po minimum 3h nieprzerwanego snu[emoji6]
 
Do góry